Dr. Tutunaru ( 9 )

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

Cicicuta , daca dibuiesti care e data sa ne zici si noua! ca nu vrea dansul sa ne spuna... nu esti singura curioasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

dana.. ma bucur pentru trompitza ta!! Te-a operat laparoscopic?
Eu am ambele trompitze operate de T, ca au fost tare stricate, si eu sunt supusa riscului de extrauterina, da' pentru ca ale mele sunt mai scurte decat ar fi trebuit ( ca a taiat ce-a fost stricat) sper sa nu se intample asta si sper sa functioneze..
Mda.. apropos de data nasterii se poate afla de pe vreo retzeta ceva sau de pe stampila rotunda pe care de obicei e scris CNP-ul. Eu tocmai m=am uitat acu pe iesirea mea din spital da' e doar o stampila simpla, nu e rotunda cu CNP-ul pe ea.



pozelemele



cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

quote:
Originally posted by cristinamh

Cicicuta , daca dibuiesti care e data sa ne zici si noua! ca nu vrea dansul sa ne spuna... nu esti singura curioasa!!





... noi ne-am lasat demult pagubase

Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Initial creeata de Cicicuta

Da, dupa cum banuiam nu stie mai nimeni, dar las' ca pana la urma, vorba dansului "daca dai din coate" se poate. Probabil se gandeste ca macar de ziua lui sa petreaca o zi linistita,ceea ce totusi nu-i sta in fire, mai ales daca vine si din concediu atunci cand are urgente!
Apropos! pe site-ul lui, la un moment dat, una din fete l-a felicitat pentru ghindocul de fetita pe care il are dar nu am descoperit poza cu ea...zicea ceva de uncu prosopel pe cap...adevarul este ca era de prin 2004 conversatia asta si ma gandesc ca de atunci o fi schimbat poza. Nu va suparati pe mine ca va tot intreb despre el, dar sunt tare curioasa de felul meu. Care dintre voi gagicutelor stie mai multe sa nu tina pentru ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

quote:
Originally posted by Veve

Initial creeata de Cicicuta

Da, dupa cum banuiam nu stie mai nimeni, dar las' ca pana la urma, vorba dansului "daca dai din coate" se poate. Probabil se gandeste ca macar de ziua lui sa petreaca o zi linistita,ceea ce totusi nu-i sta in fire, mai ales daca vine si din concediu atunci cand are urgente!
Apropos! pe site-ul lui, la un moment dat, una din fete l-a felicitat pentru ghindocul de fetita pe care il are dar nu am descoperit poza cu ea...zicea ceva de uncu prosopel pe cap...adevarul este ca era de prin 2004 conversatia asta si ma gandesc ca de atunci o fi schimbat poza. Nu va suparati pe mine ca va tot intreb despre el, dar sunt tare curioasa de felul meu. Care dintre voi gagicutelor stie mai multe sa nu tina pentru ea...




Cicicuta, esti mortala! Vad ca nu te lasi deloc!Profesionalismul ca profesionalismul, dar parca tot mai sunt picanteriile, nu? Din cate vezi nu prea are nimeni habar, dr. a tinut biiiine secretul, dar daca nu mai poti de curiozitate, poti sa supui la vot. In final, ii atribui zodia cu cele mai multe voturi si gata, ai scapat de curiozitate
Asadar, tu in ce zodie crezi ca ar fi?!


Nicoleta si Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


NICOLETA - LA MULTI ANI!!!





cu drag de la mine si Mariuca






Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Cami, nu ma operat,am facut 2 injectii de methrotexat si aproape s-a eliminat.Trebuie sa ma duc sambata la control sa vad cum mai este.Eu am facut laparoscopie in aprilie cu dansul.
Te intrebasem si la subiectul laparoscopie daca ai fost operata pe 2 decembrie dar cred ca nu erai tu.
Cicicuta, fata dl doctor are aproape 8 ani si este clasa a 2a iar ziua de nastere nu o stiu dar din cate am auzit are in jur de 42 de ani.Cred ca toate fetele care-l cunoastem am vrea sa stim cand este ziua dansului ca sa-l putem felicita.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

quote:
Originally posted by Veve

Initial creeata de Cicicuta

Da, dupa cum banuiam nu stie mai nimeni, dar las' ca pana la urma, vorba dansului "daca dai din coate" se poate. Probabil se gandeste ca macar de ziua lui sa petreaca o zi linistita,ceea ce totusi nu-i sta in fire, mai ales daca vine si din concediu atunci cand are urgente!
Apropos! pe site-ul lui, la un moment dat, una din fete l-a felicitat pentru ghindocul de fetita pe care il are dar nu am descoperit poza cu ea...zicea ceva de uncu prosopel pe cap...adevarul este ca era de prin 2004 conversatia asta si ma gandesc ca de atunci o fi schimbat poza. Nu va suparati pe mine ca va tot intreb despre el, dar sunt tare curioasa de felul meu. Care dintre voi gagicutelor stie mai multe sa nu tina pentru ea...




Oarecum in afara de subiect, dar poate functioneaza:
Voiam sa aflu data de nastere a unei persoane, cautam un pretext sa ma recompensez pentru un ajutor primit.
Am sunat-o pe secretara lui, cand stiam ca domnul nu e acolo, si am intrebat:"azi e ziua d-lui X, sper ca nu gresesc...". "Nu. nu e azi", imi raspunde. "E, cum nu e, sigur este azi.." Intr-un final, iritata, cucoana imi raspunde: "intelegeti, nu e azi, e pe 4 mai".
Incearca si tu, poate merge si cu domnul doctor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

buna ideea, daca n-ar fi deja testata. si are indicatii sa nu spuna

dana, si incep sa cred ca o aniversare mai linistita nu poate avea. daca am mai sti si noi, sa-l bombardam cu telefoane... cred ca ar deveni o zi de cosmar!

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">Gasca noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cicicuta spune:

sincera sa fiu, n-am nici cea mai vaga idee ...oricum exclud zodiile leu si scorpion

Mergi la inceput