Patratul albastru

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Gabi, da click pe "stop" si dispare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

conchita am incercat . nu dispare, imediat ce dau back sau subiecte active apare iara ca o fantoma


Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Cine vrea sa vada pozele sa imi sc PM
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Nici la mine nu dispare patratul dupa ce dau stop. Adica dispare dar daca re-incarc pagina apare din nou. Am depus o plangere la ArboMedia.

Scuze daca este agasant si facem ce ne sta in putinta ...

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by conchita

Gabi, da click pe "stop" si dispare.


puteam sa juuuur ca tu nu-l vezi, ca n-ai vazut nici reclama cea neagra si urata la Ford, dar vad ca de data asta nu te-a ocolit

Eu il vad si ma enervez, ca e de la firma aia urata si enervanta sic! Dar daca-i dau click dispare(desi are un moment in care "simt" c-ar vrea sa fuga de click-ul meu )

...unii dau prea mult din coate ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

inca nu s-a rezolvat.nu dispare.ma streseaza rau!

Bau!
"Pentru orice femeie exista un barbat care s-a saturat sa se culce cu ea" Alfie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

ma dispera

------------------------
Louisea si Bandit

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Nici la mine nu dispare patratul dupa ce dau stop. Adica dispare dar daca re-incarc pagina apare din nou. Am depus o plangere la ArboMedia.

Scuze daca este agasant si facem ce ne sta in putinta ...

Florin


Si eu care credeam ca e reclama contra cost. Doar la gandul asta (ca aduce site-ului un banut in plus) imi impuneam sa suport patratul. No...acum m-am enervat si mai tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Otilia, sa le mai facem sic, sic?

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Mie-mi apare doar la Toate forumurile, atat

Mey, da voi care nu-l vedeti cum faceti?

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">teledon, 4000 de euro, lumina ochilor pt Alina

Mergi la inceput