Sotii Leoaice

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

leoaica + balanta

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:

Uff!
Trebuie sa ma credeti ca nu sint geloasa,pt ca inaintea lui am avut o relatie de vreo 1 an jumate' si ala m-a omorit cu gelozia lui.Mi-am invatat lectia cu f mare durere,dar am invatat-o.Si-n plus eu sint o mare comoda si egoista:de ce sa-mi macin nervii cu chestii slabe?
Da!Posesiva sint,dar nu in felul acela....Doamne fereste sa se atinga cineva de el,ca fac rau.Da' rau de tot!Pt ca nimeni nu are voie in afara de mine
Si pe deasupra am atita incredere in el incit mi-as baga si capul in foc.Pe bune!C-o merita.

Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Heheeee..si noi tot..Leoaica+Balanta!!!..E super asa....
Lucia,Carmenp,Leditia..

Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Fetelor,eu sunt super geloasa,cu toate ca eu bag mana in foc ca nu m-ar insela niciodata.De fapt cred ca sunt bolnava de gelozie.Cand se intalneste pe str cu fosta,dau o privire la amandoi de saraca fata lasa capul in jos.Nu are voie nici sa o salute ca mor.Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si io leoaica, cu sotz geaman. Noroc cu el, ca e bun, bland, calm si rabdator, si eu - opusul lor
Da ii placeeeeeee, ca de-aia m-a luat, a recunoscut dupa nunta ca mi-a facut profilul psihologic, si, daca am ajuns la primarie, inseamna ca i-a placut ce a constatat

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mammy2706 spune:

Eu leoaica - el Sagetator. Mai era cineva. Dar pe mine nu ma poate stapani si nici nu e el ala calmul. El e incapatanat dar cu el am invatat sa cedez pt ca nu-mi plac situatiile tensionate.
Si nu sunt geloasa deloc! Pot sa bag mana in foc pt el si zau ca nu mi-ar fi teama! Nu se uita la o fata pe strada nici daca i-o arat eu - e genul de familist convins (dar stiti cum!!! pana in maduva oaselor)

Cristina, mamica lui Andrei

Andrei<1an ,>1an
in parculetz
cu mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Eu LEOAICA el VARSATOR



Cine mai are chestii din astea acasa. Cica scrie in zodiac ca mai bine sa ne vedem de treaba, da noi....ne vedem de treaba de 12 ani si jumatate si mai avem si un bebeu..
Ei ce ziceti???


Cristina si bebelina

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/m/maluc/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Cristina,eu eram aia.
In chestiile esentiale,de baza e asa cum zici tu.Am mai zis-o undeva pe un alt topic ca eu cred ca mie-mi merge perfect cu el,poate si din cauza ca ne-am casatorit f. tineri si am crescut impreuna.Si-n plus de asta eram si f buni prieteni.Si suntem in continuare.

.Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bitzuca spune:

...nu puteam lipsi de la un asemenea subiect..

sunt tare curioasa sa aflu ce zice o leoaica de un berbec..???!!!

treaba intre noi sta cam asa.....mereu si mereu...,eu nu am vazut in viata mea un barbat mai incapatanat decat berbecul..sau poate numai al meu este.....in orice caz ziua e razboi ..iar noaptea e impacarea!!...si eu stau bine la capitolul incapatanare,sunt cicalitoare ,sunt tipicara,sunt posesiva,sunt obsesiva cu curatenia ,cu banii...etc...el in schimb, "traim azi bine ,maine mai vedem ce va fi".
suntem de 5 ani impreuna si inca nu am reusit sa cadem de acord cu multe lucruri, dar noi zicem ca ne iubim tare si nu putem trai unul fara celalalt ..
astept cu interes alte pareri despre aceasta relatie leoaica -berbec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Bitzuca, eu sunt leoaica cu sot berberc, si noi de multe ori, dar pe urma ne impacam. Cica ei sunt dominati de Marte - planeta razboiului si de aia.. dar culmea ca in ultima perioada parca mai certareata am fost eu... si el cand incep o discutie zice "ma tu ai chef de cearta?". Si eu sunt tipicara si obsesiva cu curatenia si m-am saturat sa adun dupa el si dupa copil toata ziua prin casa. Dar eu vorbesc eu aud....
Suntem de peste 6 ani impreuna si avem un copil de 3 ani si 5 luni. El este f. bun tatic, ii face toate poftele copilului, il rasfata si chiar prea mult ca avem discutii si din cauza asta.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
poze

Mergi la inceput