Dr.Kasmo Mohamed,maternitatea Giulesti

Dr.Kasmo Mohamed,maternitatea Giulesti | Autor: amyarabella

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,sunt foarte fericita ca am aflat si eu de voi,cam tarziu dar.....
Eu voi fi mamica foarte curand si nu prea stiu mare lucru despre asta(doar din auzite).
Am citit pe forun mai multe despre maternitatea Giulesti si m-am cam speriat,eu urmeaza sa nasc un baiat de Craciun si sunt tare emotionata si nelinistita fiind prima sarcina.
Doctorul meu care ma urmarit pana acum este Dr.Kasmo Mohamed si sincera sa fiu sunt foarte multumita de el pana acum,dar nu am auzit pe nimeni sa fi nascut cu el de pe aici si sunt curioasa sa aud niste pareri.
V-as fi enorm recunoscatoare daca m-ati putea ajuta si cu niste informati despre maternitatea Giulesti care mai sunt preturile si conditiile,dar mai recent.
Va urez succes tuturor mamicilor si viitoarelor mamic si astept cu nerabdare raspunsuri de la voi.

amy

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

din pacate nu stiu nimic despre medicul tau.
Despre Giulesti sunt niste subiecte mai vechi, iti dau eu niste exemple:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57975&SearchTerms=giulesti" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57975&SearchTerms=giulesti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54086&SearchTerms=giulesti" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54086&SearchTerms=giulesti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48716&SearchTerms=giulesti" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48716&SearchTerms=giulesti

Cam atat pentru inceput, in rest poti sa cauti cuvantul medicului tau in capitolul acesta sau la Odiseea sarcinii in 40 de saptamani.
Sau daca ai rabdare, in tot forumul. Trebuie sa gasesti ceva despre el.

Nastere usoara!

Felicia 35+5 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:


Iti multumesc mult pentru mesaj.
Am citit si eu pe forum tot ce mi-ai dat u dar as fi vrut ceva noutati,marea majoritate au nascut cu luni in urma sau chiar ani
iar eu mi-asi fi dorit ceva noutati asa ca mai astept...
Ma bucur ca mi-a raspuns cineva asa de repede si sper sa pastram legatura.
P.s.Multumesc si pt. urare si iti dresc bafta multa si tie in tot ceea ce faci.

amy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

eu am nascut cu el.

uite povestea aici
http://nazdravani.home.ro/povesti.htm#AndreiRazvan

Cristina 36+ si Andrei-Razvan(2.08.2003)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">Gasca noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

amyrabela, eu am nascut la Giulesti acum 2 saptamani. Am mai povestit despre maternitate la topicul Mamici de noiembrie-decembrie de la Odiseea sarcinii... ; capitolul curent si capitolele trecute. Nu am rabdare sa reiau aici...

Una din mamicile din salonul meu a nascut cu dr Mohamed, normal cu epidurala. A fost multumita de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

si eu si eu, acum 7 ani; stai linistita ca e ok tipul, e f calm, nu vb urit nu tzipa; la mine a fost pura intimplare caci medicul cu care stabilisem era plecat dinBuc si atunci asta a fost, am nascut cu cine s-a nimerit de garda, adica tipul!!!
asa m-a tinut de vorba caci nici n-am simtit cind m-a taiat si m-am prins doar cind l-am vazut cu ata in gura, atunci l-am intrebat ce face cu ea si mi-a explicat omul ca trebuie sa coasa; eu am fost cam recalcitranta si cu prejudecati, ma gindeam ca isi face mina pe mine dar a fost de nota 10 i ncii nu s-a suparat ca eu am cam tzipat, il pup de la distantza de 1000 de ori!!
M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Va multumesc din suflet la toate mamicile care mi-au raspuns,cred ca m-am mai linistit un pic.....
Daca e ceva mai vb deocamdata eu nu sunt in tara,asa ca raspund un pic mai greu.
Va pup dulce ,dulce pe toate si pe bebei.
Love amy si Stefan

amy

Mergi la inceput