Inot peste iarna ?

Inot peste iarna ? | Autor: Stinu

Link direct la acest mesaj

Baietelul meu isi doreste foarte mult sa mearga la inot si nu stiu ce sa fac .Mai merge cineva aici la 23 august ?La ce antrenor si cat costa ?
Si e bine iarna sa mearga la inot ,nu se imbolnaveste ?
Iustina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Eu sa-ti spun sincer am inceput vara.
Si chiar daca avea casca de protectie,tot se uda pe par.
Pentru inceput e bine sa iei doua ore, sa vezi cum e si apoi sa-i faci abonament de cel putin 10-12h.
Si conteaza tare mult antrenorul, sa se ocupe de el.
Poate iti raspund si fetele din zona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

bianca a inceput inotul la sf. lui august anul trecut si cu exceptia a 2 luni in vara asta, cidn am fost pelcate in RO, a mers saptaminal la inot (si are si parul lung). La inceput, primele 6 sapt. mergea marti, miercuri si joi, apoi, din ianuarie a trecut la o grupa de avansati si facea numai miercurea. Sapt. viitoare are ultima sedinta, dar duminica noi suntem in piscina.
Nu aveam masina, deci numai cu nus-ul ne-am descurcat.

Nu vad nici un impediment in a merge iarna la inot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

noi am fost azi la inot, la piscina in aer liber cu intrare acoperita. Un pic ne-a fost frig cand am iesit, dar atat. In copilarie mergeam des la Felix iarna, si nu am racit.

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Ozana merge zilnic la Lia Manoliu la instructorul Narcis Neagu. Are parul lung dar o usuc cu uscatorul binisor, ii pun caciulita si gluguta si apoi zdup in masina. Instructorul ne-a spus ca nu trebuie sa renunte la caciulita nici cand sunt 20 grade afara. Nu a racit inca. In privinta tarifului acesta difera in functie de antrenor (la d-na Delia este baietelul unei prietene care merge de 2 ori pe saptamana si plateste 500mii), noi platim 1milion lunar. Eu sunt insa multumita ca Narcis i se potriveste Ozanei, o pune la munca, o cearta cand nu lucreaza corect dar stie sa o motiveze. Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

La Floreasca sunt cursuri de inot - o data sau de doua ori pe saptamana - 200.000 lei/sedinta de doua ore. In afara de bazinul mare exista un bazin mic, unde apa este incalzita. Eu o duc pe Ioana o data pe saptamana - o usuc pe par (chiar daca poarta casca tot se uda) si urcam repede in masina. Pana acum nu am avut probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Multumesc mult tuturor si cred ca o sa mergem si noi si o sa vedem noi cum o sa facem cu racelile ,daca va fi cazul .Vladut e un copil foarte ,foarte sanatos .
Gratiela cum ajung la d-l Narcis Neagu ?
Multumesc mult de tot .
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Am uitat sa precizez ca Vladut are 6 ani si 4 luni.
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Narcis are program in fiecare zi de la 18,45 la 19,45 deci daca vii in intervalul 18,30 - 20 sigur il gasesti. Este de preferat sa ajungi ori inainte de inceperea programului ori dupa...intri pe la vestiare spre bazinul acoperit si intrebi femeia care sta la usa. Succes! Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

MULTUMESC MULT GRATIELA
IUSTINA

Mergi la inceput