Cum sa te inregistrezi pe acest forum?

Cum sa te inregistrezi pe acest forum? | Autor: Tabitha

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,

Am o prietena care incearca de ceva timp sa se inregistreze pe acest forum. Mai precis, lunea trecuta si-a creat un cont, dar trebuia sa primeasca mesaj pe e-mail de validare a contului. Nu a primit nimic pana astazi. Ieri si-a facut o noua adresa de e-mail si un alt cont, dar nici aici nu a primit nici un mesaj de validare.

A scris si la o adresa care ii era recomandata in cazul in care are probleme (parca zicea ca e florin@desprecopii.com), dar tot nu a primit nimic. Aveti vreo idee cum as putea sa o sfatuiesc sa isi faca mai repede contul pe forum?

Merci si pupici

Tabi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Voi muta subiectul tau la www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=9" target="_blank">Anunturi tehnice & Probleme & Sugestii


Alexandru (14 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Tia: iti multumesc mult.

Nu stiam cui si unde sa ma adresez. Sper sa primesc un raspuns cat mai curand, ca sa o pot bucura pe prietena mea.

Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Hello!

Stimate Domnule Administrator, cum se poate inregistra cineva pe acest forum? CA ar mai vrea si alte fete sa o faca, dar nu reusesc. Dati-mi o solutie.

VA multumesc

Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Se va verifica daca sunt probleme tehnice. Revin!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Draga domnule Adminsitrator,

VA multumesc pentru pomptitudine si sper ca si pb. sa se rezolve la fel de repede. Abia astept sa le zic fetelor ca nu mai dureaza decat un pic...

Tabitha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Transmite-i prietenei tale ca poate sa incerce sa se inregistreze din nou, dar sa respecte pasii care sunt solicitati. As dori dupa ce face aceasta sa imi trimiti prin mesaj privat adresa de mail care a utilizat-o prietena ta la inregistrare pe forum pentru a putea vedea daca au fost sau nu probleme la inregistrare.
Multumesc.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Draga Administrator,

Prietenele mele s-au inregistrat din nou, vineri, 18 noc, dar nici pana azi nu au primit pe e-mail vreo confirmare ca totul e ok. Poti verifica, te rog, ce se intampla?

Multumesc frumos.

Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna ziua!

A trecut o saptamana, prietenele mele nu au reusit sa se inregistreze pe acest forum (adica sa primeasca e-mailul de confirmare). Imi puteti spune, va rog frumos, ce se intampla?

Multumesc pentru intelegere.

Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Buna seara,
si eu incerc de ceva timp sa-mi inregistrez o prietena si nu reusesc.
Am creat un nou user ... dar adresa de mail era gresita ... asa ca am mai incercat odata ... cu acelasi user dar cu adresa mea de mail.
Am reusit sa storc un raspuns de la Marius ... cum ca ar fi de vina adresa mea de mail ... aceeasi cu care m-am inregistrat eu pe forum.
ok.
S-a rezolvat:
am creat o adresa noua de mail ... si am incercat din nou. Au trecut aproape 10 zile de cand am facut-o .... si ... nici un raspuns.
Ce se intampla?
Nu mai aveti nevoie de useri noi?
Gresesc eu undeva?

Multumesc mult.


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Draga Mirona, au trecut deja vreo 3 saptamani cred de cand prietenele mele asteapta confirmarea de creare de cont, au folosit adrese diferite de e-mail... Habar nu am ce se intampla si vad ca Marius nu mai misca in front. asta e. Poate ca suntem deja prea multe...

Daca se rezolva sau primesti vreun mesaj, zi-mi si mie, te rog.

Mergi la inceput