Forumul nu se mai deschide!

Forumul nu se mai deschide! | Autor: andre_ea

Link direct la acest mesaj

Am fost rugata de catre o membra DC sa deschid acest subiect.
Iata cum se manifesta problema ei:

"Accesez DC, se deschide doar bordura de sus ( cu optiunile " toate forumurile, mica publicitate ", etc si bordura din stanga ( aia albastra cu optiunile " mesaje private, chat, toate forumurile" etc ).In rest, continutul paginii e ALB ! Si daca ma duc pe mica publicitate de exemplu, o accesez fara anici o problema, daca ma duc pe toate forumurile, se incarca, deschide, dar e totul ALB ! E un rotund de-ala de internet si scrie AD SIZE ! In rest...nimik...e alb...A ! si inca ceva : ma recunoaste, bine mersi, ca m-am logat...imi zice buna ziua anculina...dar nu pot intra efectiv...CE SA FAC ? Alte site-uri accesez fara nici o problema !"


Ce e de facut?
Multumim!

Andreea, mamica lui Tudor - 10.08.2005

POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pt cazul descris are probleme cu internetul. Nu este de la DC.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

a incercat sa stearga cookies? daca da si tot asa ii face Marius a pus pct pe I, e problema de IE.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Si eu patesc exact cum a scris andre_ea!!!!

Pot intra pe forum pe "ocolite". Dau "Cautare", tastez un cuvant si de acolo doar la un forum de discutii. Altele nu mi se deschid!

Ce sa fac?

Claudia, Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu prea inteleg decrierea. Aici cum ai intrat? Ce ai vazut, ce ai facut? Detaliaza te rog.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Cred ca a fost o problema interna. Am sters Cookies-urile, am facut ordine prin computer si am reusit sa deschid forumul!!!!

Inainte mi se deschidea doar coloana din stanga cu "Toate forumurile", "Subiecte active" etc, daca dadeam clic pe ele, nimic, pagian alba. "Cautarea", "mica publicitate", "Profilul personal mergeau. La "Cautare" am scris "probleme" si mi-a deschis toate subiectele care contineau acest cuvant, un subiect era la "Anunturi tehnice...." si asa am intrat sa pot posta.

Bine ca s-a rezolvat!



Claudia, Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput