"Cautare"- este dezactivat?

"Cautare"- este dezactivat? | Autor: Carmen.cita

Link direct la acest mesaj

Cu ceva timp in urma am folosit si eu din meniu optiunea "cautare" si stiu ca functiona. Nu mai este activa? Pt ca acum am dat cautare dupa un cuvant si nu-mi afiseaza nici un subiect gasit... inclusiv din arhiva...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Nu este dezactivat, dar intr-adevar nu merge foarte bine. Si nu e de acum, e de mai multa vreme. De multe ori caut ceva, care stiu sigur ca am citit si nu demult si nu imi da nimic. Am incercat chiar sa dau titlul unui subiect cuvant in cuvant si la fel, imi spune ca nu a gasit nimic. Undeva e o problema..

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

si eu zic ca sint probleme, ca indiferent ce cuvint am folosit tot nu merge cautarea...



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Deci sunt deja trei persoane care spun asta, dar vad ca nu s-a intamplat nimic. "Cautarea" oricum nu merge... si deja e de muuuulta vreme

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Si eu am cautat un subiectcare stiu sigur ca exista(robot de bucatarie)si nu a gasit nimic.

diadaniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

pai nu e vorba ca nu merge cautarea, ci au disparut unele subiecte la ultima "pana" a forumului (mi se pare ca acum 2 duminici). Va spun eu sigur, ptr ca au disparut si subiecte deschise de mine. Pacat de "munca", adica de raspunsuri...

Felicia 33+ si bebe strumfitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

ce subiecte au disparut ?

cat despre cautare, am sa va rog sa folositi Google pt moment. Se lucreaza la serverele DC.

ne cerem scuze pt inconvenientza.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Fisierul de full text index a fost corupt. Am inceput sa-l recreez asa ca de maine dimineata ma astept sa mearga din nou cautarea. Multumim ca ne-ati avertizat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Mergeeeeee

Multumim Admin si pt. traducere !



Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

da, le-am regasit. Au reaparut subiectele create incepand din iulie - cand a fost problema cu REdne, nu?

Multumim!

Felicia 33+ si bebe strumfitza

Mergi la inceput