Dr.Nayel - CF 2 (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

Mirabilis,mersic mult.cred ca o sa-l sun pana la urma sa vad ce si cum.o sa povestesc dupa ex cum a fost,desi nici nu ma pot gandi ca va trece si cum va trece.dar asta este.te pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Fetelor, dar cu doctorul Fathi, tot de la maternitatea CFR2 a nascut cineva?
Am auzit ca toti doctorii arabi de pe acolo sunt draguti... profesionisti, nu altfel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by Macrina

Fetelor, dar cu doctorul Fathi, tot de la maternitatea CFR2 a nascut cineva?
Am auzit ca toti doctorii arabi de pe acolo sunt draguti... profesionisti, nu altfel





Eu nu il cunosc, nu am auzit de el pe acolo.
Adevarul este ca mai toti medicii de la Cf 2 sunt dragut si buni, dar eu tot pe Nayel il prefer.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

Crinuta?Chrisdun? ce intilnire combinatzi? .. c-as veni si io cu Theo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Crissi, ziceam sa-i facem o surpriza lui Nayel, si sa venim mai multe mamici cu bebelacii de rigoare. Vii?

Ce ziceti de miercuri, 09 noiembrie?? Vorbim pe PM? Sa nu imi dati mesaje pe Yahoo Messenger, ca n-am apucat sa-l reinstalez!

Chris si Carina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu sunt de acord, dar la ce ora? In primul rand trebuie sa ne decidem unde exact mergem. Ramane la cabinet sau unde?
Daca da, la ce ora? Si cum facem sa nu fie full la cabinet sa nu mai aibe timp de noi?

Daca ne-a uitat? Eu sper ca nu, desi el nu m-a mai vazut din ianuarie-februarie.

Chris mama, hai ca nu dureaza mult sa iti instalezi yahoo, pllllll

Crissi, stiam eu ca pot conta pe tine.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

buna,fetelor.am si eu o intrebare:unde pot face analiza de sceretie de col pt streptococul de grup B?am sunat la Marie Stopes si au zis ca nu fac.si in plus sunt fff stresata pt ca acum o luna am facut ex de secretie vaginala si rez a fost:candida si flora de gradul 4(coci gram +).am fost la dl.dr. si mi-a prescris augmentin si poligynax ovule.am terminat trat. si trebuie sa refac analiza.problema e ca sunt convinsa ca nu mi-a trecut pt ca in continuare am o secretie destul de abundenta albicioasa.imi fac probleme pt ca mi-e teama ca nu voi scapa de ea si nu stiu in ce masura influenteaza nasterea normala.voi ce credeti:voi putea naste normal sau va trebui sa fac cezariana daca persista?chiar m-am saturat de chestia asta!!!offff../
Va pup si astept macar un raspuns.mersic.
Adriana si bebe 34+.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Adriana, incearca la Medicover, Medlife sau Medsana, sau de ce nu, chiar la Cantacuzino, desi eu prefer clinicile private.
Eu in sarcina am scapat de Candida cu Gyno Daktarin si Gynozol, iar de atunci nu am mai avut niciodata, eu care m-am "luptat" cu pacatoasa asta de Candida ani de zile si tot revenea.
Oricum, intreaba-l pe Nayel inainte, dar din ce stiu eu Gynozol e cel mai safe in sarcina, iar in cazul meu a fost si foarte eficient.

Neaparat sa iti faci analiza pt Streptococ!

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

mersi mult crinuta.asa o sa fac iar sapt viit ma duc la control desi trebuia sa ma duc peste 2 sapt.sper sa se rezolve.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

fetelor, sa inteleg ca ati stabilit alta data ptr " vizita" de la Nayel? cu copilasii?

Mergi la inceput