Fetele din America (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare..
In primul rind..felicitari Ciuf ...sa ai o sarcina usoara,...am citit eu pe undeva ca vine barza.....
RDS este o noua (nu asa de noua) companie de telefon..privata...Socrii mei au asa ceva de mai bine de 1 an si nu am avut nici o problema..Depinde poate de compania pe care o folosesti sa-i suni.
Pachet am trimis in Ro prin firme romanesti...50$ pentru 50 pounds..a ajuns pachetul in 6 saptamini. Se gasesc peste tot aceste firme....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amuleta spune:

Vad ca sinteti tacute bine.
Ciuf, sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos.
Elena, curaj !
Mai am putin si ma duc la lucru din nou. Abia astept, ca m-am saturat de bastonase si cercuri cu George, oricit o fi el de baiat simpatic. Care baiat m-a anuntat ca el e mare de-acum si in consecinta e "mai mare rusinea" sa se duca la petrecerea de Halloween cu costumul de albinuta de anul trecut. Dupa o dezbatere "parinteasca"
s-a lamurit el cum e cu parintii astia retrograzi. Mai, mare prostie si cu Halloween-ul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Multumesc Laura si fetele care mi-ati dat informatii despre New Jersey.Am inceput sa caut si sa compar preturi, vecinatati.
Zicea cineva ca sunt multe mall-uri si outlet-uri in NJ, asa e? Avem 2 outlet-uri in CT de care m-am atasat si le-as duce lipsa

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Gramada de outleturi in NJ, bani sa ai!.
Flemington, Six Flags. Garden State Mall e huuuuge eu nu m-as mai duce acolo in veci pururi. Malluri obisnuite la fiecare 20 de minute pe orice autostrada. Sincer la outleturi n-am fost in NJ dar lumea zice ca au preturi bunicele. Te pot indruma insa pe la vreun Loehmanns sau Daffy's mai curatel (astea is cu haine europene la preturi oarecum acceptabile),
A



www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Dragele, multumesc de raspunsuri cat si de urari.
Se pare ca problema ar fi de la compania de aici, de la Zone. O sa aflu mai multe.
Ref. la burtica mea am fost tare rezervata sa va spun de ea ca am avut sangerari vreo 3 saptamani si am stat numai in pat pe motiv de iminenta de avort. Acum vad ca ma simt mai bine si azi am fost si la doctor. Am reusit sa-i aud inimioara si m-am mai linistit (sunt in 11 saptamani). Deja mi se parea ca nu mai am simptome si gata, gandurile negre ma napadeau ca poate s-a oprit sarcina in evolutie. Uite depresii din astea de stat prea mult in pat.
V-am pupat si we placut la toata lumea,
Ciuf si Luca
http://community.webshots.com/user/ciufa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Ciuf, felicitari pentru sarcina, imi pare rau sa aud prin ce ai trecut! o sa fie bine, ai sa vezi, fruntea sus ca o sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Ciuf, felicitari pt sarcina, sa iti ajute cel de sus sa duci sarcina pana la termen si sa ai un bb sanatos si norocos.


Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante(New!)
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amuleta spune:

Gabbriela, m-am tavalit la chestia cu preputul, va puteti imagina ca au stat aia sa-i studieze pe baietii de virsta....ce procent si-n ce procent...obiect important, ce mai ! Si ce grafice, nene, mai ceva ca la NASA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

gabi, bravo! io m-am saturat de mesajele mamelor care-si tortureaza copiii...
ciuf, wow, sarcina usoara si sa te inteleaga si menajeze nazdravanul. stiu ca nu-i usor. sa-ti fie bine de-acum incolo, imi pare rau ca ai avut de suferit.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

he he fetelor... pai ce credeti voi ca "bijuteria" baietilor nu e lucru important ca si navele spatiale de la NASA? Probabil s-au saturat si aia de atatea ideei: "asa trebe decalotata/ asa trebe taiat, asa trebe tras, impins in x si y directi" s-au gandit oamenii sa mai cultive natiunile... si eu sa mai cultiv DC .

Sanatate si numai bine la toata lumea



Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante(New!)
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA

Mergi la inceput