URGENT INFO: dr Adina-nu-stiu-cum Municipal

URGENT INFO: dr Adina-nu-stiu-cum Municipal | Autor: megbeng

Link direct la acest mesaj

fetele, joi trebuie sa ma duc la prima ecografie de sarcina, in municipal..pe mine ma urmareste dr badiu, care m-a trimis la et 4 la o doctoritza si eu, emotionata cum eram....AM UITAT NUMELE EI DE FAMILIE!!!
deci: numele mic e adina si cel de familie incepe cu K (sau che/chi?), e la etajul 4 si face ecografii de sarcina, o stie cineva? stiti numele de familie, sa nu bajbai pe acolo??

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
5+

pozne de-ale mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

http://www.suub.ro/radiologie.htm

am gasit Adina Chirita. da de ce nu-i dai tel sa-l mai intrebi odata? mai pe seara, sa nu fie intr-o nastere.nu cred ca se supara:) gravidele sunt zapacite.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

sabina, multumesc mult de tot ca ai cautat..da nu despre adina chiritza era vorba, ca pe ea o stiu ( e mama unui coleg...) am sunat la et 4 exact si nici acolo nu stiau, da cica sa vin dimineatza la et 4, intre aripile a3 si a4, ca e un singut loc in care se fac ecografii...asa ca o descurc eu cumva. inca nu am nr de tel al dr, badiu.
multumesc, inca o data!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)
5+

pozne de-ale mele

Mergi la inceput