Dr. Tutunaru ( 8 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

Adriana, cred ca da, eu am fost la cabinetul dr T doar o data, si cand am intrebat... nu a raspuns nimeni... si eu care speram sa gasesc acolo fete de pe DC/infe... of, nu mai tin minte!

Clio!!!...mey mey, sa crezi tu ca te-am uitat?
Cristinamh, ce ne mai spui de Iris?

pupici

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Clubb, incearca sa suni dupa ora 17-18. Dimineata nu prea raspunde nnimeni. Eu asa am facut pana acum. oricum doctorul pleaca maine din tara si vine abia pe 23 deci e posibil sa nu mai faca asistenta programari pna atunci. Altceva nu stiu ce sa-ti zic!
Te pup

Madau si 30 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by clubb

Fetelor, nu reusesc deloc sa ma programez la cabinetul d-lui dr! Tot sun la nr. de pe site la programari si nu raspunde nimeni... si tot incerc de o saptamana!
Sa se fi schimbat nr?
In alta ordine, imi puteti spune si mie adresa cabinetului?



Eu am sunat ieri dupa ora 16, si m-am programat pe 24 oct, caci dr T va fi plecat pana atunci. Intr-adevar am incercat sa sun si mai devreme, dar mi-a fost respins apelul. Adresa ti se va comunica atunci cand faci si programarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Lucia si Madau sar'na pt raspunsuri si numa' bine cu bebeii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Da, Uki, nu a raspuns nimeni si intr-un final am ingaimat eu ceva despre faptul ca obisnuiam sa intru pe DC dar nu mai am acces. Intre timp am redobandit accesul, asa ca.. Iar tu erai cu prietena ta graviduta, care nu se simtea tocmai bine. Ce mica e lumea!


Barza
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Da..imi amintesc Adriana, erai langa usa, impreuna cu sotul... cred, si... prietena mea - voma(a ras si dl dr, cica i-au mai pictat cateva paciente gresia)

totul e bine cu tine? vei fi curand? bafta!!!

pupici voua

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Uki, ce sa mai zic acum, este greu dupa o sarcina pierduta sa o iei de la capat(cand ne-am intalnit la cabinet, eu venisem la control dupa chiuretaj). Pe de alta parte cred ca am avut mare noroc cu intuitia mea(ca ceva era in neregula cu bebe) si cu dl. doctor, care a facut ca toata interventia in sine sa aiba un impact cat mai mic asupra mea(tremuram toata inainte, iar gandul ca as fi putut ajunge la Urgenta, pe mana stiu eu cui imi da si acum fiori). De acum incolo, mai ramane sa lupt cu "demonii" din mine, adica cu teama asta cumplita ca povestea s-ar putea repeta.

Barza
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaneda spune:

Buna fetele!
Si eu sunt o pacienta a Dr. T si sunt foarte multumita de prestatia dumnealui.
Adriana mica te compatimesc, am trecut si eu prin aceleasi momente, dar penru o incurajare iti recomand sa citesti mica mea povestioara de la "odiseea sarcinii in 40 de satamani" "mamici de martie-aprilie 2006(19)" pagina 3. Sper sa iti ridice moralul.
Clubb de obicei cand imi fac programari la cabinet sun pe la ora 17-18, si de fiecare data raspunde cineva. va pupicesc
Daniela16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Multumesc, Danielaneda, pt incurajari. Sper ca data viitoare va fi mai bine.

Inca ceva: am inteles de la fetele care sunt paciente mai vechi ale dl.doctor ca le-a rugat sa nu posteze detaliile cu adresa pe site. Prima oara, am facut si eu aceeasi greseala, dar am re-editat mesajul si am rezolvat problema.

Barza
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clubb spune:

multumesc mult pentru raspunsuri.

Am reusit sa ma programez, sunand dupa ora 17.


Claudia

Mergi la inceput