Dr. Tutunaru ( 8 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Cami, mersi frumos, sa-ti dea Dumnezeu si tie la fel!!!

am fost si am vizitat bebele si pe mami lui, sunt simpatici foc, mare de 56 cm si 3,900, cu mult par pe cap si falcute... mi s-a facut asa un dor sa tin un pui in brate... si ... l-am luat nitel, a deschis repede gurita sa pape!

cat despre dl dr, a intrat intr-o operatie de ceza, si n-am apucat sa vorbim(despre ce ma roade si pe mine, un eventual bb 2!)

va pup pe toate! scrieti mai des!

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Uki, io urmeaza sa nasc cu Tutunaru la inceputul lunii decembrie. Ti-as ramane recunoscatoare daca mi-ai trimite si mie un privat cu preturile unei nasteri normale cu epidurala, in cazul in care prietenea ta a nascut asha. Chiar si daca a nascut prin cezariana, tot ma intereseaza (cine stie, poate am ghinion si va trebui sa nasc prin cezariana, asha ca e bine de stiut).
M-ar interesa absolut tot in ce priveshte banii: doctor, anestezist, neonatolog, moasa, asistente, infirmiere.....stii tu.

Multzam mult.
Lordra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Si yo vreau sa stiu niscai preturi ca sa ne pregatim din timp, ca renovatul casei ne-a cam ruinat. PLEASEEEEEEE!!!
Uki ce mai astepti?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Buna fetelor,

Revin cu o intrebare oarecum "tehnica". Am postat pe site o intrebare si am asteptat rabdatoare un raspuns(stiam ca dl.doctor este plecat). De curand au aparut raspunsuri la intrebarile de pana pe 15 septembrie, si la cele de dupa 3 octombrie, insa nu si la cele intre aceste 2 date(cam atunci cred ca am pus si eu intrebarea).

Nu stiu cum sa procedez; este posibil sa mai primesc raspuns sau a avut loc o eroare pe server si ar fi bine sa retrimit intrebarea?(ma gandesc ca poate s-a mai confruntat vreuna dintre voi cu o problema similara). Stiu ca dl. doctor este foarte ocupat cu atatea plecari in toata aceasta perioada , incat nu as vrea sa devin un factor de stres pt linistea dumnealui.



Barza
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

Buna fetele burtici!

am trimis pm-uri la voi, oricum, fiecare face in functie de moment... stiti cum e, socoteala de acasa... si mai stiti ca dupa dr T tre' sa alergi bine prin spital sa poti da ce ai de dat...

Adriana, mai pune intrebarea inca o data pe site la dr, si mie mi s-a intamplat... iar daca e urgent, mai bine suna-l! Nu fii suparata pe el, stii cum e! e si el om...

va pup si bafta!

ps. (sa fie si pt voi usor, ca la mine, ca la prietena mea)

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Uki, nu sunt suparata pe dl.doctor. Dimpotriva, imi este teama sa nu se supere dansul pe mine ca il bombardez de 2 ori cu aceeasi intrebare. Banuiesc insa ca a fost un bug pe server, intrucat nu pot sa cred ca nu au fost postate deloc intrebari intre 15 sept si 3 oct, caz in care voi pune intrebarea inca o data.

Apropo, cu tine m-am vazut pe hol la cabinet si ai intrebat tu cine intra pe DC?

Barza
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Fetelor e adevarat ca la Elias ,respectiv dr T trebuie sa fi asigurat al CASA OPSNAJ(A armatei,justitiei) iar daca esti inscris la casa nationala de sanatate trebuie sa platesti?Ma intereseaza in vederea unei laparoscopii pt infertilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mari-lu eu nu sunt inscrisa la casa de asigurari am min justitie ci la CASMB si nu am avut probleme pana acum. La cerclaj m-am dus doar cu o adeverinta de la firma ca se platesc asigurarile sociale si contul in care se face plata si nu am platit nimic. Despre laparo nu stiu sa-ti spun, mai bine il intrebi pe Tutunaru el o sa te lamureasca cu siguranta.
Uki, sa dea Dumnezeu sa fie usor pt toate, cat de usor se poate, oricum bebe sa fie ok ca eu....ma pun pe picioare. Te-am mai deramjat si eu cu o intrebare pe PM .Merci
Pupici

Madau si 30 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

Mari-lu si eu tot de CASMB apartin. Am facut laparo cu T.si nu am platit nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clubb spune:

Fetelor, nu reusesc deloc sa ma programez la cabinetul d-lui dr! Tot sun la nr. de pe site la programari si nu raspunde nimeni... si tot incerc de o saptamana!
Sa se fi schimbat nr?
In alta ordine, imi puteti spune si mie adresa cabinetului?

Multumesc mult

Claudia

Mergi la inceput