idee

idee | Autor: danna2002

Link direct la acest mesaj

ma gandeam sa fie o rubricutza intitulata: Monden..:) in care sa scriem ce mai auzim..ca se mai intampla..cine cu cine..:) cine Fara cine, vesti, stiri..etc.

daca exista deja sa ma anuntzatzi si pe mine..

vroiam sa aduc in discutzie divortzul preconizat al Nicolei..si asa mi a venit ideea cu Monden si mondenitatzi.

daca nu agreeatzi ideea unei noi rubricutze am sa scriu la Disc. generale.



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Nicola divortzeaza?? Daca da, maaare pacat...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Da,Nicola divorteaza,am citit si eu in revista VIP.Pacat!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

se pare ca da ...divortzeaza..:) sincer..nu ma uimeste, previzibil..avand in vedere ca era la a 2 a casnicie, cu un copil din alta relatie, el la fel..:) in definitiv o sa isi revina ambii repede..

nu stiu insa cum ramane cu cariera lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Mi se pare faina ideea ta. Eu nu prea-mi cumpar reviste si de multe ori ma trezesc ca nu-s la curent cu vestile . Voi fi clienta la citit barfe mondene.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klumea_blondy spune:

da , da !
ar fi minunat!

http://photos.yahoo.com/klumea_blondy

rares andrei (29.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

nicola divorteaza??????


iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

dar cine e Nicola? si uite asa subscriu si eu la ideea cu rubrica, poate aflu raspunsul. :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by conchita

dar cine e Nicola? si uite asa subscriu si eu la ideea cu rubrica, poate aflu raspunsul. :-))

tipa aia care,canta cu sotul ei(el fiind chitarist) acum e la moda piesa aia Honey....altele mai vechi nu-mi amintesc...


iubirea mea
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Nicola a participat anul trecut (?!) la EuroVision cu piesa Don`t break my heart.

Ultima melodie mi se pare cam aiurea...

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Personal gasesc ideea buna. Pana acum aceste mesaje se puneau la generale dar nu cred ca este rau sa avem un forum de genul:

"Stiri, zvonuri, barfe, susanele"

Mergi la inceput