idee

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pitzi spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Personal gasesc ideea buna. Pana acum aceste mesaje se puneau la generale dar nu cred ca este rau sa avem un forum de genul:

"Stiri, zvonuri, barfe, susanele"



Mai bine asa:
"Stiri - desprecopii, zvonuri - desprecopii, barfe - desprecopii, susanele - desprecopii"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by danna2002

se pare ca da ...divortzeaza..:) sincer..nu ma uimeste, previzibil..avand in vedere ca era la a 2 a casnicie, cu un copil din alta relatie, el la fel..:) in definitiv o sa isi revina ambii repede..



imi place ideea cu mondenul, voi fi participanta activa, dar daca vei scrie cum ai facut-o mai sus te vei umple de bile negre, esti cumplit de nedreapta. iar eu stiu ca au si un copil comun.oare isi revin mai greu din cauza asta?


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

quote:
Originally posted by danna2002

se pare ca da ...divortzeaza..:) sincer..nu ma uimeste, previzibil..avand in vedere ca era la a 2 a casnicie, cu un copil din alta relatie, el la fel..:) in definitiv o sa isi revina ambii repede..



imi place ideea cu mondenul, voi fi participanta activa, dar daca vei scrie cum ai facut-o mai sus te vei umple de bile negre, esti cumplit de nedreapta. iar eu stiu ca au si un copil comun.oare isi revin mai greu din cauza asta?


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.



au 2 copii comuni..:)unul de 9 si unul dw 11 parca, nu stiu sigur varstele.
despre cate bile negre voi lua..:) am destula vopsea alba ca sa le pigmentez ...:) :)

nu vad unde sunt nedreapta...sau cu ce...e parerea mea...si nu pricep de ce sa nu mi o exprim liber.

oare Progoana vs. Bahmutzam cate casatorii si divortzuri vor mai suporta...s au interesat la starea civila si li s a spus ca pot sa se casatoreasca si sa divortzeze de cate ori vor ei..deci...OR SA FACA un book in care vor fi asezate cumintzele in invelitori de plastic certificatele de casatorie si cele de divortz.

acum ca sa se dea in sepctacol si mai mult EL vrea sa facaun film cu ei 2 cu viatza lor..cu bune si cu rele...iar filmul sa fie realizat pe unde au fost in lunile de miere..etc..:) a zis si cat costa ..marea productzie ..dar am reusit sa uit!


cat despre Nicola...sigur acest zvon sau aceasta hotarare ii va aduce un profit pentru ca automat toate ziarele vor scrie sau au scris si oamenii vor cumpara sau au cumparat un material muzical asa de curiozitate ca sa stie si ei cine e Nicola, sau pur si sumplu ca sa aiba in casa si un CD cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Admin a dat un raspuns la intrebare, subiectul degenereaza de la idee fapt pt care il voi inchide.

multumesc pt intelegere.

Freia si Alexa

Mergi la inceput