Hainute 18-24 luni si nu numai

Hainute 18-24 luni si nu numai | Autor: Teodora D.

Link direct la acest mesaj

Baietelul meu are 85 de cm si tot ce i-am comandat pana acum de pe internet i-a fost mic, desi la telefon am primit asigurari ca sunt numere mari, ba chiar mi-au fost masurate produsele ;uneori am renuntat sa mai comand pt. ca erau prea mici, alteori am crezut ca sunt bune si cand am primit pachetul tot n-au fost potrivite.
Ma tenteaza sa cumpar hainute "primii pasi" de la « buburuza »,dar as vrea sa stiu daca ele corespund varstei afisate. Cum pe site nu se dau amanunte, va rog pe voi , cele care ati cumparat, sa-mi spuneti daca nu au fost prea mici pt. copiii vostri. Si m-ar interesa o scurta caracterizare a produsului cumparat, de ex. vreau sa iau tricourile cu maneca lunga, dar nu stiu ce grosime au, daca e cea a unui tricou obisnuit sau ceva mai groase ? Astea sunt dezavantajele cand nu poti sa pui mana pe produs…
Va multumesc anticipat pt. raspunsuri !




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Teo, pot sa-ti spun ca tricoul Polo cu maneca lunga e ok pentru 18-24 de luni...Serban nu are 18 luni, are doar 15, dar are 15 kg, 85 cm, e grasun si ii e bun...e bbc subtire..marca primii pasi nu am incercat inca, dar parca am intrebat odata la telefon despre un body si am dedus ca nu i-ar fi bun...nu stiu ce sa zic...

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Serbanica

Mergi la inceput