Reclama Ford??

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slakje spune:

pai io nu mai scap de negrutza, care zicea ca o vrea ca pe mine m-a inebunit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

quote:
Originally posted by cl

[...]
Da' gata, am gasit cum sa scap de ea!

Claudia



Hai nu ne lasa in ceata, zi-ne cum. E infioratoare reclama aia, pe orice subiect apas ma trimite direct la pagina neagra si urata si fara par pe ea! Si chiar daca apas pe link-ul ala unde zice ca sa dau mai departe nu merge intai tre' sa-si faca numarul dupa aia trece mai departe. Daca inchid fereastra si o redeschid se deschide iarasi reclama..pana nu o las in treaba ei de la cap la coada nu pot deschide nimic. Nici faza cu stersul cookies nu merge si nici daca am activat pop up blocker ca nu se deschide ca o alta pagina de browser ci doar ma redirectioneaza.
Parerea mea e ca asta nu e reclama ci SPAM la cat e de invaziva!



Oana_B





La mine asa a mers, cu pop-up blocker. Chiar nu am mai avut probleme dupa aceea. In dimineata aceasta am deschis DC-ul, mi-a aparut pisica neagra si am dat iarasi "pop-up blocker", "no" la chestia neagra si duuuuuuusa a fost!!!!!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Am dat si eu peste "minunea" neagra si m-am speriat.E urata rau de tot....si nici nu pleaca cu click in dreapta sus,asa ca eu dau back si din nou clik pe link si gata dispare ..........pana data viitoare .
Stie cineva cat ne mai terorizeaza chestia neagra?

Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
www.rastero.ro

Mergi la inceput