Prematurii-esentele tari se tin in sticlute mici!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Eu vomit mult si bine Cred ca o sa-mi fie foarte greu cand mi-o fi bine intr-atita m-am obisnuit cu buda iaka niste poze noi cu miss Mielu http://community.webshots.com/user/papadicu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Buna, va salutam si noi si venim cu vesti din cele mai bune. "Esenta mea tare", Alberto, creste frumos, in ultimele 10 zile a mai luat in greutate inca 500 g! E un bebe tare activ, gingureste deja, ride citeodata chiar in hohote, se rostogoleste singurel de pe o parte pe alta si pe burtica, isi tine deja bine de tot capusorul si este evident mindria cea mai mare a lui mami si tati!
Sa aveti un weekend placut in continuare, toate cele bune.
Dana Lucia si Alberto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Salutare tuturor , in caz ca va era dor de noi ! Intii vreau sa-i tin pumnii lui PAPADIE sa-i spun sarcina usoara si fara greturi [ eu aveam in permanenta covrigei sau biscuiti linga mine si dimineata incepeam sa maninc si apoi ma dadeam jos din pat - chestie invatata de la o moasa , sa nu te ridici brusc si sa te si duci la baie imediat ca vomiti imediat , ci intii sa rontai ceva ce-ti prieste], si vreau sa te intreb si cit are Catrina acum ca si virsta si kg ?Bine ati venit si mamici cu pitici mai noi ! Noi suntem bine , am fost citeva zile la bunici...care l-au albit pe Dragos cu pupaturile...ne-am simtit bine , ne-am rasfatat. Sintem sanatosi in continuare ceea ce va dorim si voua...afara mai iesim doar pe la 11 -12 de cind sa facut frig , papam bine , facem nebunii - peste citeva zile facem un an juma...cam de astea...voi ce faceti ce program mai aveti , ce faceti de revelion ?...Va pupam !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

La mine nu tine faza cu covrigeii si cu ne-ridicatul din pat Mielu e in continuare esenta mika are 1,5 luni ,putin peste 10 kg si aprox 73 de cm In skimb la dracarii nu cred s-o intreaca cineva

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

salutare tuturor, mai vechi si mai noi!
noi ne-am luptat toata familia cu o viroza intestinala, bineinteles ca serban a fost primul asa ca ne-a speriat de moarte fiindca a vomat incontinuu... fireste ca a slabit, de, era grasan la 12 kg, nu?! din fericire ne-a trecut tuturor si printului i-a revenit relativa pofta de mancare dintotdeauna.
papadie, imi permit sa te contrazic... cred ca serban o intrece pe catrina la dracarii. e de o incapatanare si o smecherie... de groaza lumii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Va_pupam_si_noi!!! Scriem_asa_pt_ca_tastatura_e_cam_nebuna. Dar am gasit o solutie. Dar uite ca din cand in cand merge

Salutari noilor venite!!!!

Am lipsit motivat intrucat renovam noul apartament si suntem cam prinsi...

Papadie Greata si sarcina usoara!! Eu in primele 4 luni am mancat numai grisine si piersici. Singura alinare era ca seara ma simteam ceva mai bine. Catrina e o dulceata si sunt sigura ca asa miniona e tare haioasa.

Noi ne apropiem de 1 an si am niste emotii... Cand ma gandesc ca se apropie luna cadourilor si vom aniversa un an, in preajma sarbatorilor.... Anul trecut toata luna decembrie am stat in spital... Ce sa va zic de Victor?! La_11_luni_are_8,8kg_si_74cm.Cam_desirat...si_tare_neastamparat.Face_cativa_pasi_sigurel_si_merge_de_a_usilea...

Madalina_ma_bucur_ca_ati_depasit_episodul_cu_boala.

Pupici





Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

PAPADIE , pai MIELU ii cam ca Dragos ...care pe 28 face un an juma' si are 9 kg si 75 cm...si la dracarii... ANA_MARIA te scuzam pentru o asa cauza si eu mi-as dori o casa noua !..dar sa nu uiti de noi ! MADALINA , bine ca sa facut bine SERBAN si voi toti...se mai intimpla. Noi inca nu am racit pina acum - sper nici sa nu racim - ma gindesc ca fructele ce la papa zilnic Dragos , vit c 10 fiole pe luna , apoi viusid sirop care-i imunizant , sa ne fie de folos. va pupam !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Am ramas singura ?? Unde sunteti ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Pe receptie! Incerc sa obosesc Melushelu ca sa nu mai urle noapteaEste intr-o faza de profunda emancipare ca atare de la unu jumate noaptea face disco dezmatz

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62033" target="_blank"> Va MAI AMINTITI DE LOVE STORY?
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank"> ALINA-LUMINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

citeam pe la nus' ce subiect ca ccc copiii care se trezesc peste noapte ajung tare destepti... iaca asa incerc sa ma mai consolez cand se trezeste serban de j' de ori pe noapte. e baiat destept, e adevarat, da' pana cand?? ca ma-sa se prosteste pe zi ce trece... papadie, din experienta personala, am dus copilu la munte, l-am tinut la aer pana la 8.30 seara, l-am carat pe toti muntii, si a dormit la fel de prost...

Mergi la inceput