Copilasi din 1998 (03)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Multumesc frumos,multi pupici si voua.

Am avut chiar noroc caci in Cismigiu sambata si duminica au fost spectacole pt. copiii,iar ingerasii pictau copiii pe fata,asa ca Rebecca s-a pictat si la petrecere a fost CEA MAI CEA!mare bucurie pe capul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciufulici spune:

Cary sa iti traiasca domnisoara, "La multi ani!" si multe succese, sper ca s-a bucurat de surprize placute din partea celor dragi la zi aniversara.
Pupici si o la sarbatorita de la noi, chiar daca e cu intarziere.

Cu drag 2xCiufulici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

La multi ani, Rebeca! Sa cresti mare si frumoasa, sa ai mult noroc in viata si sa aduci multe bucurii parintilor tai!

Cary, sa iti traiasca fetita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

quote:
Originally posted by tomecica

CE FACETI FETELOR??
Cam rarut pe aici. anaoi joi avem serbare si nu stiu de unde sa-i iau Adrianei , aripioare de ingeras .Daca n-oi gasi nu-i pun si gata.........dar o sa fie tare suparata si nu-mi place.o sa caut si saptamana asta.

numai bine tuturor si sarbatori fericite

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI



Daca nu gasesti aripioare, incearca sa i le faci si le prinzi de rochita sau de o vestuta. Cauta niste sarma mai moale, pe care o modelezi si formezi "cadrul" aripioarelor; imbraci sarma cu beteala alba sau argintie. Daca ai rabdare poti sa imbraci cadrul de sarma cu voal alb si apoi prinzi beteala.
Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

La multi ani, Rebecca! Sa fii fericita, alaturi de cei dragi! Cary, sa va traiasca printesa si sa va aduca numai bucurii!

si ,

Claudia si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Multumesc frumos fetele si copiii vostri sa aiba parte de multa sanatate si sa va bucurati de ei.
Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

quote:
Originally posted by

quote:
Originally posted by tomecica

CE FACETI FETELOR??
Cam rarut pe aici. anaoi joi avem serbare si nu stiu de unde sa-i iau Adrianei , aripioare de ingeras .Daca n-oi gasi nu-i pun si gata.........dar o sa fie tare suparata si nu-mi place.o sa caut si saptamana asta.

numai bine tuturor si sarbatori fericite

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI



Daca nu gasesti aripioare, incearca sa i le faci si le prinzi de rochita sau de o vestuta. Cauta niste sarma mai moale, pe care o modelezi si formezi "cadrul" aripioarelor; imbraci sarma cu beteala alba sau argintie. Daca ai rabdare poti sa imbraci cadrul de sarma cu voal alb si apoi prinzi beteala.
Succes!





Tot eu! Astazi am fost la cumparaturi si am vazut aripi "adevarate" de inger - cu pene albe. La Unirea, et. 3, primul raion cu articole pentru copiii, pe stanga (cand vii dinspre Diverta).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

MULTUMESC DORI. Chiar azi ma duc in unirea si sper sa gasesc aripioare / ma doare sufletul cind o vad pe ADRIANA asa abatuta ca nu are costumatia completa pt serbare . Astept sa se trezeasca ALEXIA si ma pregatesc de cautari. Cind o sa o iau pe Adri de la scoala o sa-i fac surprizaaaaaaa.
Abia astept.

si acum va rog sa deschideti " LA UMANITARE - LA BAZAR PENTRU ALEX." NU STIU daca ati citit despre acest copilas de numai un anisor , care este bolnav de diabet zaharat. Are mare nevoie de ajutorul nostru , al tuturor. rupeti-va 5 minute din timp , si intrati sa cititi , si poate il puteti ajuta si voi.

multumesc frumos si sanatate multa tuturor

SA AUZIM NUMAI DE BINE

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

LA MULTI ANI! Alexandru,sa ai parte de multa sanatate si mult noroc in viata.

Dragelor cred ca suntem pe ultima 100 de metri cu pregatirile de sarbatori asa ca doresc SPOR LA TREABA! ca mai e putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

LA MULTI ANI REBECCA!

LA MULTI ANI ALEXANDRU!

LA MULTI ANI CRISTIAN!


SI SARBATORI FERICITE TUTUROR!

Noi am lipsit motivat, suntem in pline pregatiri pentru Craciun!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)





Mergi la inceput