Copilasi din 1998 (03)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

DACA AU 5 ORE in fiecare zi , asta inseamna ca-i tine mai mult cu o ora? In clasa unde invata adriana , invata si cei de clasa a 7 -a , care intra imediat dupa ei . asa ca au hotarit sa-i cheme mai devreme.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Se pare ca S-A DAT O CIRCULARA ,cum ca NU se fac ore SAMBATA,asa ca noi in acest w-e nu am mai facut ore,precum saptamana trecuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

salutare fetelor.

azi ziua a inceput taaaarrreee greu. am tras de adri vreo 5 min sa se trezeasca sa plece la scoala. La 7.20 intra , asa ca la 6 a trebuit sa se trezeasca. Conteaza 30 min pe care le dormea in plus.
sa vedem miine , poimiine si tot asa....
cam greu cu programul asta , dar pina la vacanta poate se obisnuieste , ca dupa vacanta o luam de la capat . tot anul va invata de la 7.20

pupici si o zi excelenta. astept sa se trezeasca mezina.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Azi a fost prima zi de recuperare, adica 5 ore. Nu a fost foarte greu pentru ca a 5a ora a avut desen. De fapt, doamna invatatoare, a pus in orar a 5a ora, zilnic, doar ore de abilitati, desen, sport, etc. Nu e fain asa?

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

georgiana--nu invata alta clasa in aceiasi sala de curs?
Adri vad ca nu protesteaza dimineata. cel putin nu pina acum

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

La scoala Ioanei s-a hotarat recuperarea orelor sambata, pe durata a trei luni, incepand dupa vacanta DAR nu se pun absente, nu se pun note si nici nu se preda nimic - pentru ca daca nu vin toti copiii ar trebui ca notiunile predate sa se reia in timpul saptamanii. Invatatoarea a spus ca va face cu cei care vin recapitulari la matematica si romana, educatie plastica etc.

Noi am inceput sa ne "producem" ornamente pentru Craciun. In seara aceasta am facut clopotei. Sper ca pana saptamana viitoare sa avem timp sa facem felicitari pentru bunici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Luminita, la scoala Ioanei cursurile se tin doar de dimineata

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

CE FACETI FETELOR??
Cam rarut pe aici. anaoi joi avem serbare si nu stiu de unde sa-i iau Adrianei , aripioare de ingeras .Daca n-oi gasi nu-i pun si gata.........dar o sa fie tare suparata si nu-mi place.o sa caut si saptamana asta.

numai bine tuturor si sarbatori fericite

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Dragelor am tras o petrecere pe cinste,caci Rebecca a facut 7 anisori si am avut 10 pitice si pt.ca Rebi a vrut acasa,asa a fost!mentionez ca NU au rasturnat casa si totul a fost OK.
Nu s-a dorit la Mc D deoarece acolo tine FOARTE putin.

Hai pupici si s-auzim de bine,ca mai e un pic si vine Mosu'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:


SA-TI TRAIASCA FATA SI SA VA BUCURATI DE EA.

Si noi tot acasa am dat petrecea .Acum sunt destul de mari si nu mai fac dezastru.Iar la MC. chiar ca tine prea putinnnnnnnnn

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput