Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(59)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

quote:
Originally posted by aissa
Nu bea supa (dar nici nu am incercat sa ii dau altfel decat amestecat cu piureul). Nu are dinti.... Nu se ridica singura in picioare, abia acum se chinuie si ea sa se ridice in 4 labe si face din fund miscarea aia sexoasa Daca o punem pe jos face 1 pas dar cu al doilea se calca (ce vise, sa mearga de o mana.....). Si oricum sta numai pe varfuri balerina. Ce sa va mai zic....daca facem pe prima pagina o gazeta de perete cu "asa da" si "asa nu", pe noi sa ne puneti la "asa NU"
[


Si noi la fel! Doar ca avem doi dinti ... inchimb, nu ne ridicam nici in 4 labe!

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Raportez si eu bebelina care pisca de mama focului si trage de par cu un naduf de nedescris.
Pe langa ca ma doare de mor, sunt si terorizata sa nu ramana cu fire de par in mana si sa le inghita ulterior.

In mesajul anterior "inchimb" inseamna "in schimb" scris in graba.

Raluca si bebelina IOANA - ALEXANDRA 10 oct.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by loreema24
Vreti ca la inceputul subiectului sa punem link pt toate sibiectele precedente?



imi place cum arata!

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

quote:
Originally posted by herra

quote:
Originally posted by loreema24
Vreti ca la inceputul subiectului sa punem link pt toate sibiectele precedente?



imi place cum arata!


Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Si mie....



Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimirea (D.N. 02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Gata , am venit din oras.Si sunt o fericitaaaaaa!azi am avut un noroc chior. In 80 min mi-am cumparat si tinuta si sandale albe,( care pot spune ca sunt intradevar super si nr 41 pe deasupra). Am mai cumparat si pantaloni pt tati si 2 rochitele pt Loreema.Am fost mai mult decat rapida.De obicei imi trebuie 3 zile numai sa-mi gasesc de incaltat.

Aaaaaaaaaaaaa am primit raspuns la subiectul cu capitolele pierdute si le pun diseara.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Multumesc fetelor pentru aprecieri.
Abia astept sa am si eu un pic de timp sa vad pozele voastre.
Anamari chiar si tu aveai 19 ani cand l-ai nascut pe Alex :)
Ramona felicitari pentru "capitole", daca ai nevoie de ajutor te ajut... :)
Lilia sa va ajute Dumnezeu sa fie bine si sa nu fie nevoie de operatie la 2 ani.
Moss felicitari pentru mica vedeta :) Abia astept sa o vad.
Andora si Dianarus78 tare mult mi-ar placea si mie sa mai merg pe munte, in tara :) tare-i frumos. Cand o fi fata mai marisoara mergem cu siguranta in turul Canadei, ca si aici e frumos, dar totusi nu se compara cu tara noastra :)

Ma duc sa ma uit la poze... si mai scriu daca mai gasesc ceva de zis :)
Multa sanatate si pupici


Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

LA MULTI ANI! tuturor printeselor si printzisorilor nascuti azi pe 6!

Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Ploua torential in Brasov.....cand va mai fi vreme buna vara asta?

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimirea (D.N. 02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Moss felicitari pentru aparitia Alexandrei in revista!O faci fotomodel?

Painea prajita-e foarte buna pentru bebici ca le maseaza gingiile si ajuta dintzucii sa iasa mai usor.dar eu nu i-am dat pana acum ca .am uitat!

Diana....pai am facut asa codul: am frecat cu sare fileul de peste, apoi l-am pus in tava unsa cu putin unt.am taiat deasupra niste ceapa rondele, morcov, cateva foi de dafin, piper boabe, am stropit cu vin si am dat la cuptor.Din cand in cand il mai stropesti cu zeama din tava si pe deasupra.
Si atat.Pentru bb eu fac fara sare.

Iuly parca tu intrebai cum facem cu bb cand gatim.pai eu de regula gatesc dimineata cand e el destul de droghi si nu se atarna de hainele mele...atunci ii deschid dulapul cu oale, iar el se serveste si are ocupatie.Si incerc sa nu dureze prea mult statul la bucatarie sa nu se plictiseasca.

Am tot zis ca-l tund.dar n-am mai apucat, asa ca i-am taiat un pic din breton si din parutul care-i acoperea urechile.astept sa se trezeasca sa vad cum arata ca l-am tuns in somn(al lui nu al meu).

Ramona pentru linkuri!Good job!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Gata toate link-urile! Numai ca nu stiu de ce pt cap. 1 nu apare cum trebuie.Daca poate cineva sa il faca bine as fi super.
Sa vad poate reusesc sa pun si link-urile pt capitolele de la Mamici de sept-oct 2004 dar nu stiu cand.

Acum intru sa fac curat in bucatarie si mai vb.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput