dr. Tutunaru - cum sa ii multumeasca?

dr. Tutunaru - cum sa ii multumeasca? | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Tocmai am vorbit cu o prietena care a nascut cu domnul doctor Tutunaru de la Elias. Mama prietenei mele este asistenta la Elias, dar la alta sectie. Problema este, ca au incercat toate posibilitatile sa ii multumeasca medicului cu care a nascut prietena mea, dar acesta nu a vrut sa primeasca banii.Ce sa faca, mi-a cerut mie un sfat si voua, daca aveti idei, solutii sau ati fost in aceeasi situatie. Luni trebuie sa mearga la control si nu stie cum sa ii multumeasca doctoruli, sa ii cumpere ceva deosebit, ce?mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Desene noi - iunie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Lucia, eu i-am cumparat ceva pentru fetita lui, un cadou, si o sticla de ceva pt el. Le-a primit fara probleme. Cu bani nici n-am incercat, am inteles ca nu primeste, si n-am vrut sa creez o situatie jenanta.

Asta i-am luat eu, vezi si tu ce mai zic alte fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

O idee buna! cati ani are fetita lui?mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Desene noi - iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Am vazut-o o singura data, cred ca are vreo 6-7 anisori. Am inteles (si e logic) ca e topit dupa ea, asa ca sunt sigura ca ceva pt fetita o sa-l bucure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc mult!mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Desene noi - iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

N-ai pt ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

daca-i dai ceva si zici ca-i pt fetita, primeste.

Mergi la inceput