Dr. Lemnete

Dr. Lemnete | Autor: diana904

Link direct la acest mesaj

Stiti ceva de el? A fost cineva pacienta lui? Merci

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna, numele meu este Ioana si am fost pacienta Dr-lui Lemnete aproximativ doi ani.Parerile sunt impartite.Eu m-am dus la el ca mi l-a recomandat o prietena care a nascut cu el.M-am dus la el fiinca am fost diagnosticata: sterilitate secundara.Din pacate nu m-a ajutat foarte mult.S-a rezumat sa-mi faca ecografii peste ecografii fara sa-mi dea sa fac mai multe analize.Dar cum iti spuneam parerile sunt impartite.
Faci cum iti dicteaza inima.
Succes
Ioana

tone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliac spune:

Am fost si eu o data la el pe vremea cand eram nemaritata si cand mi-am facut un control de rutina. Acum, prietena mea se tot duce la el pt ca de 2 ani incearca sa ramana insarcinata si nu poate. Ce sa-ti spun? Tipul este f direct. Pe prietena mea a intrebat-o daca o face cu lumina stinsa, ca sa-si dea cu parfum seara, sa nvioreze atmosfera (ca parca d'asta nu ramanea gravida) Oricum de 2 ani il tot viziteaza, i se da o serie de medicamente si... nimic. Poate el nu are nici o vina, uneori e chiar simpatic. La mine la servici majoritatea fetelor au nascut cu el si au fost multumite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Multumesc pentru raspunsuri. Eu am o prietena care va naste cu el si ea mi l-a recomandat ca fiind bun, dar vroiam mai multe pareri. Eu as vrea sa merg pentru un control de rutina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coryna spune:

Eu am fost la dr. Lemnete o singura data, dupa ce ramasesem gravida, ma gindeam sa nasc cu el, dar, in urma unui control foarte sumar, rezumat doar la o ecografie, m-am razgindit. Nu m-a controlat sa vada ce si cum, mi-a spus ca nu face el colposcopii, nu mi-a luat tensiunea, nu m-a cintarit, nimic. Mi-a dat sa fac niste analize cu care insa m-am dus la dr. Puia de la maternitatea Giulesti cu care am nascut in final. Cum au spus si fetele, sunt pareri si pareri. Eu auzisem de el din revista Mami,unde sunt multe mamici care au nascut cu el si au fost foarte multumite, dar poate l-am nimerit intr-o zi cind era foarte obosit si plictisit.

Mergi la inceput