Mamici din Iasi ( 8 )

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Sarbatori fericite...sa va fie sufletele pline de bucurie, voie buna si pace...Sa fiti fericiti alaturi de cei dragi voua...si Anul Nou sa va aduca ce va doriti mai mult!
Gabi si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmag spune:

Va doresc tuturor un sfarsit de an linistit, cu sanatate si bucurie alaturi de cei dragi.
Magda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

Craciun fericit, multa sanatate, liniste in suflet, dragoste in casa si belsug pe masa!!!

Elena si Erica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor,
Sarbatori fericite si frumoase , iar Anul Nou sa va aduca tot ceea ce va doriti.
Multa sanatate si pupici de la Gabriela si baietii

PS> Aseara a venit "Mosul cel adevarat" si i-a adus lui Otto ce si-a dorit, dar asta pt ca am trimis un biletel lui Mosul cu "dorintele" celor mici si a celor mari(asa a zis Octavian).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

dragele mele, pentru noi prima zi de craciun a fost o zi de spitalizare la sf maria. teo a facut o laringita urata tare si ne-au tinut acolo pentru aerosoli si cortizon intravenos. in afara faptului ca nu-mi plac spitalele am avut norocul sa dam peste o doctorita tare tare draguta, dr. IONESCU CATALINA. ii multumesc din suflet pentru felul in care s-a purtat cu noi si pentru ca a facut-o bine pe fetita mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Acinorev, imi pare rau pt. fetita ta. Dar ma bucur ca acum se simte mai bine!

Sarbatori fericite si multa sanatate!


Carmen siIustin(5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Veronica, bine ca sunteti mai bine. Mai exista si oameni cu suflet mare.Va dorim sanatate multa.
Noi azi am fost la patinoar (eu cu Octavian). Desi incepatori am reusit sa ne mentinem echilibrul si se pare ca in viitor vom reusi daca mai insistam.
Pupici, sanatate si sarbatori fericite in contnuare,
Gabriela si baietii

PS. Se mai aude ceva de o intalnire?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Sper ca ati avut un Craciun fericit...si va doresc un An Nou mult mai bun decat acesta care se petrece...
Sarbatori fericite si muuulta sanatate!

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanap spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE SI BUCURII !!!

Acinorev sanatate fetitei tale!

LORI si SEBI(21 IAN 2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Margot spune:

Dragi mamici din Iasi am o mare rugaminte la voi.
As vrea sa-mi spuneti daca ati auzit sau ati cunosct-o pe dna doctor Ivona Lupascu.Eu sunt din Suceava , am fost astazi la o consultatie la dumneaei si probabil ma voi opera de fibrom uterin.As vrea sa stiu daca pot sa am incredere in ea ca specilalist sau sa incerc sa ma indrept spre un alt spital(Bucuresti,Tg. Mures.)
Va multumesc.
Margot

Mergi la inceput