Lista mamicilor si gemenilor si pozele lor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

THEODORA iti multumesc ca mi-ai trecut si mie numele in listuta, as fi vrut sa pot sa-ti spun si numele dar inca suntem in tratative cu sotul meu.
Eu voi incepe saptamana asta a 37-a saptamana si tot mai teama imi este(stiu ca nu ar trebui dar asta e...ce sa fac). Joi voi merge la medic sa vad ce zice, daca mai asteptam pana in 10nov, cand zicea ca ma va interna sau vor veni mai repede bibisorii.
La voi cam cu cat timp au venit bebelasii mai repede? Si inca ceva: eu m-am ingrasat doar 16kg de la inceput, oare nu o fi prea putin? Adevarul e ca ma misc greu, pe scaun nu pot sta mai mult de vreo jumate de ora, insa am auzit la alte mamici ca s-au ingrasat mult mai mult decat mine si au un singur bebelas. Voi ce ziceti?


Adriana 36 sapt si cei 2 BBmici -DPN 18nov
http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/adriana_axa_cluj/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Theodora sorry ca ma bag si eu unde nu imi fierbe oala, dar am o sugestie pt tine cu lista, normal daca vrei sa o iei in vedere este ok, daca nu nu...
e cred ca ra arata mai bine, si ar fi ami ushor de gasit copii in lista daca ar fi ceva de genul asta:
Gemenii din 2001:
Ianuarie
Februarie...
Si aici sa pui la fiecare luna daca este cineva nascut , cu poze cu data nashteri si numele si poate numele mamei sau nick-ul mamei.
Gemenii din 2002:
Iauarie
Februarie
... si ash amai departe.. in caest fel potetzi s ava uratzi mai ushor La Multzi Ani cand este cazul... nu crezi?
O zi buna si multa sanatate la toata lumea si la totzi coopii


Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:


Gabbriela a fost atit de draguta si a facut lista pentru noi!
Vreau sa-i multumesc pentru tot si sa va spun ca tot ce stiu de la ea am invatat!
Mi-a pus lista pe PM si arata asa:



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=19782" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 1
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=22446" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=25525" target="_blank">MAMICI DE GEMENI 3



TRIPLETII NOSTRII:

August
1. Danadarla-Jonathan Alex & Ashley Constance & Matthew Jacob-17.08.2002(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danadarla" target="_blank">Pagina_DC)


Gemenii din 1995:

Octombrie
1. Podeanu(Daniela)-Denisa & Eduard-03.10.1995(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu" target="_blank">Album_DC,www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Podeanu" target="_blank">Pagina_DC)

Gemenii din 1998

Iulie
1.elenacristina-Teodora si Maria

Gemenii din 1999:

Septembrie
1. Oana(lucamatei)-Luca & Matei-05.09.1999


Gemenii din 2001:

Iulie
1. zulu-Alexia-Rebeca & Anita-Riana-25.07.2001(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=zulu" target="_blank">Pagina_DC,www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=841&cid=1058" target="_blank">Album_DC)


Gemenii din 2002:

Februarie
1. CameliaH-Maria & Ioana-01.02.2002(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=CameliaH" target="_blank">Pagina_DC)
2. angi_gemeni-Andrei Ioan & Andreea Maria-08.02.2002(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=angi_gemeni" target="_blank">Pagina_DC)

Martie
1. Janin-Isabella & Nicole-10.03.2002(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Janin" target="_blank">Pagina_DC)

Aprilie
1. Theodora-Alexandros & Yannis-03.04.2002(web1,www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album 2&mid=188&cid=3737" target="_blank">Album_DC,www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora" target="_blank">Pagina_DC)
POZE NOI!!!

Iulie
1. cristinacsa-Alexandra & Carina-22.07.2002(web)

Septembrie
1. Amarena(Aurelia)-Filip & Andrei-23.09.2002

Octombrie
1. Cosmi-Diana-Maria & Amalia-Ioana-16.10.2002(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=cosmi" target="_blank">Pagina_DC,web1)


Gemenii din 2003:

Ianuarie
1. miruna2bebei-Razvan & Serban-08.01.2003(web)
(Miruna nu sint sigura de poze.Am gasit site-ul tau la profil si am dat peste pozele de mai sus!)
2. Tina75-Lukas & Alexander-20.01.2003(web1)POZE NOI:(web2_LUKAS,web3_ALEXANDER,web4_LUKAS NEW!!!,web5_ALEXANDERNEW!!!)

Aprilie
Tamara-Daria & Catalin-15.04.2003(web1,web2)
Mai
1. ione-Maria-Diana & Elena-Stefania-26.05.2003(web)

August
1. simanoro-Stefania & Daniel -05.08.2003(web1,www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">web2)
2. odaiana-Mare & Sara-10.08.2003(www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=odaiana" target="_blank">Pagina_DC)
3. mirupati-Horia & Martin-26.08.2003(web1,web2,Poze_noi)

Septembrie
1. Mioara(Craita)-Craita & Crina-28.09.2003(www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=11788&cid=10475" target="_blank">Album_DC)

Decembrie
1. 2girlsmum(Patricia)-Miriam & Ruth-06.12.2003(web) POZE NOI!!!!
2. monicamihaela-Irina si Vlad-12.12.2003

Gemenii din 2004:

Ianuarie
1. Ioana77-Yann & Philip-28.01.2004(web)
POZE NOI DE LA BOTEZ!!!!
Ultimile poze
ARTURICII Album bebei Ian-Feb 2004

Martie
2. Simov(Simona)-Mia & Lucas-25.03.2004

August
3.gweno-Eric si Filip - 20.08.2004 web


Octombrie
Noiembrie
Decembrie

Viitoare mamici si tatic de gemeni:
Lorelai DPN 21 martie 2005 ASTEAPTA FETITE!!!
Meli
George & MonicaT
Iga
kikimi DPN 10.04.2005

ASTEPTAM SA NASCA:
ad_riana(Adriana) Pozele lui ad_riana


Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zulu spune:

Arata SUPER lista, fetelor!!! Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenacristina spune:

Fetelor, si eu am gemeini. Gemene, adica. Maria si Teodora, nascute pe 15 iulie 1998.
Sa ne traiasca!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Bine ati venit,elenacristina si gemenele Teodora si Maria!
O asteptam pe mamica,veterana fiind,sa ne spuna cit mai multe despre gemenele ei!
Si vrem si poze!!!
Pupicei!




Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gweno spune:

Hop si eu.In primul rind salutari la toate mamicile de gemeni.Ma alatur si eu voua,desi am descoperit forumul vostru de citeva luni,abia acum am reusit sa imi fac timp sa va scriu.Sint proaspata mamica de gemeni, Eric si Filip nascuti pe 20 August 2004.Sper sa am timp sa conversam deocamdata alaptez si este mai greu.In curind am sa pun si poze.

Va pup si va imbratisez pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zulu spune:

Bine ati venit elenacristina si gweno si bebicii vostri!

si speram sa va putem fii de ajutor!
mamica Alexiei si Anitei (3ani si 3 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:



PARTY CU INTARZIERE!!!
Cosmi,sa-ti traiasca minunile si promit la anu' sa nu va mai uit!!!
DIANA-MARIA
AMALIA-IOANA
Gemenutele au implinit doi ani pe 16.10.2004.




Theodora, Alexandros, Yannis
POZELE NOASTRE: aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480" target="_blank">Povestea-nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi spune:

Multumim Theodora!
Bine ati venit gweno si elenacristina!
Sa-ti traiasca gemenele, Maria si Teodora. Si eu sunt nascuta tot pe 15 iulie.
Va pup pe toti si ... mai vorbim.

Cosmina, Diana-Maria & Amalia-Ioana
http://community.webshots.com/user/amadia2002

Mergi la inceput