Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ungureaa spune:

Eu caut o fosta buna amica pe nume OLIMPIA GHEORGHE (numele de fata) care locuia in micro 19 la Galati si care s-a mutat pe la sfirsitul anilor 80 in cartierul IC Frimu. Am fost colege la scoala primara nr 17 din Galati din 1980-1983 dupa care am revazut-o in 1985 cu ocazia unei vizite de ale mele in Romania si de atunci i-am pierdut urma. Actualmente are virsta de 33 de ani, are si un frate cu un an mai mic, Iulian.

Merci pentru orice informatie !

Adina si Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

quote:
Originally posted by Aprilie


Caut pe Gabriela Zsigmond ,din Jimbolia (absolventa a Lic de Engleza Ady Sincai -Cluj, 1977,sefa de promotie si a Fac de Istorie-Engleza de la Sibiu).
Am auzit ca s-a maritat cu un pictor de biserici.
N-am mai vazut-o de 30 de ani.

Israelul - atentie !
Caut fam Strasser , emigrata de la Cluj in anii 60 tirzii.Domnul a fost ing geolog (ar trebui sa aiba intre 85-90 de ani,daca traieste).Doamna (romanca) e nasa mea de botez.Au o fiica.
I-am vazut ultima data pe cind eram in clasele primare.
Speranta de a-i gasi e de 1 la milion ...



Am gasit o familie Strasser (poate iti aduci aminte prenumele lui?)

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Caut o fosta colega de generala-poate fetele din Oradea stiu ceva - de la nr.17,a terminat liceul de chimie din Iosia si a emigrat in Austria cu sotul ei - Hevesi Alexandru- ultima locatie cunoscuta e Sf.Anton-Austria.Poate stie cineva,ceva..Multumesc!!


GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

UUps!!Numele ei de fata e Daniela Domocos.

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Miha am gasit un nr de tel Daniela Hevesi ,e alta adresa in Austria .Sper sa fie persoana pe care o cauti .Iti trimit PM cu nr de tel .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihagab spune:

Sa traiesti Anto,tks!!!Voi incerca sa vad daca e ceea ce caut.

GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita74 spune:

Caut si eu foste colege din scoala generala 108 din Bucuresti:Emilianov Alina,Milea Ana,Militaru Mihaela,Darescu Iuliana,Zamfir Constanta....Daca cunoatesti vreuna dintre ele astept un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita74 spune:

Am uitat sa spun ca mai caut o colega pe nume Mihele Haricleea tot in sc.generala 108 din Bucuresti a fost si ea dar nu mai stiu nimic de ea si tare as dori sa o mai intalnesc sau macar sa stiu ca undeva in lumea asta este si aceeasta colega .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Fosta colega de liceu (Mihai Eminescu, Iasi, 97) si prietena foarte buna : Aida Chicireanu. Am pierdut legatura acum cativa ani. Ultima data mi-a trimis un mesaj din Spania. Parintii ei locuiesc in Galati. Poate stie cineva ceva de ea!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea23 spune:


Subiectul asta ar trebui sa fie mereu pe prima pagina!
Imi caut o prietena foarte draga,cea mai buna prietena din liceu. DOBRESCU ANCA IOANA.A terminat in I.L.CARAGIALE,bucuresti promotia 2000.Are o sora Dobrescu Raluca.Avea bunicii in Pitesti si stiu ca isi petrecea multe vacante pe acolo.
Dc m-ar putea ajuta cineva cu orice fel de informatie despre ea as fii foarte recunoscatoare


Mergi la inceput