Caut fosta prietena

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

postez si eu aici, poate o cunoasteti; e fosta mea colega de banca din gimnaziu; a plecat in Israel acum aprox 15 ani la bunica ei; nu mai am adresa ei si nici nu mai stiu daca si-a schimbat numele intre timp;
numele ei este Laura Haraga

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliutza spune:

Buna ziua! Caut si eu pe cineva din Pitesti: se numeste Andreea si are doi copii, un baietel de vreo sase ani acum si o fetita de doi ani, nascuta pe 7.04.2005. Ne-am cunoscut in maternitate la Elias, in sala de travaliu, cand amandoua am nascut in aceeasi zi la diferenta de o ora. Mi-e tare draga, dar din pacate am pierdut telefonul cu tot cu agenda si nici nu mai stiu exact unde sta in Pitesti. Daca stie cineva ceva, astept raspuns!

Inainte sa nasca lucra la primarie, pe resurse umane.

Multumesc!

Sa ne bucuram de ce avem, nimic nu tine o vesnicie!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliutza spune:


Nimeni? Nimic?

Sa ne bucuram de ce avem, nimic nu tine o vesnicie!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Nici pe mine nu m-a cautat nimeni nici pe-aici...
Dar poate am noroc sa gasesc pe cineva:

Anca - Claudia Cristea, am fost colege la Lic. Teoretic Decebal Bucuresti ( promotia 1994) si colege de atletism, locuia in zona Fizicienilor si mai avea o sora mai mica( nu-mi amintesc cum o chema)

Nina Nicolescu - am fost colege de atletism, e nascuta in 1977 a facut tot Lic. Teoretic Decebal Bucuresti si locuia tot in zona Fizicienilor; avea o sora mai mare si un frate mai mic.

Lucia Pescaru - colega mea de banca ( in marea majoritate a timpului) din liceu, Lic. Teoretic Decebal Bucuresti . Probabil ca nu este in tara... dar habar nu am in ce tara e..

Le-am cautat si pe colegi.ro, pe unele le-am gasit insa nu mi-au raspuns la mesajele de-acolo.

Multam anticipat de ajutor si sa dea Dumnezeu sa ne gasim persoanele dragi pe care le cautam.

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

PASTE 2007
IARNA 2006

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giliutza spune:

Nimic? Nimeni nimic?

De ce nu e pe prima pagina mereu acest subiect? Mi se pare foarte interesant! La cati oameni acceseaza zilnic forumul DC exista probabilitatea foarte mare ca cineva sa stie ceva despre altcineva...

Sa ne bucuram de ce avem, nimic nu tine o vesnicie!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

E cineva care a absolvit Liceul Sanitar Constanta 1992-12 E?Mai ales despre fetele din judetul Tulcea nu mai stiu nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

quote:
Originally posted by alic

postez si eu aici, poate o cunoasteti; e fosta mea colega de banca din gimnaziu; a plecat in Israel acum aprox 15 ani la bunica ei; nu mai am adresa ei si nici nu mai stiu daca si-a schimbat numele intre timp;
numele ei este Laura Haraga

ALICe



Am incercat sa o gasesc pe prietena ta. Din pacate nu am gasit nimic. Dupa toate probabilitatile si-a schimbat numele, probabil ca s-a casatorit.Daca afli ceva nou poate totusi reusesc sa dau de ea.

"Un sfirsit e un inceput..."

ella&com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Si eu imi caut un fost bun prieten si un om deosebit , il cheama Butuza Marius si este din Aiud, sau cel putin era .A terminat la Cluj fac de Constructii (cred ca lucreaza pe la Drumuri -ca inginer)



multumesc
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

quote:
Originally posted by vickyfilip

dupa un an de zile aduc subiectul in actualitate

o caut pe MIHAELA PETREA, din ADJUD, cam 26 ani, a facut o facultate economica la universitatea ARTIFEX in BUCURESTI.
mama ei era tehniciar dentar in adjud, acum 5 ani plecase sa munceasca in ITALIA. la un moment dat si mihaela se gandea sa plece la mama ei. nu mai are frati.. am fost colege de camera in regie, camin P8 in 1998...

este cineva din adjud? ma puteti ajuta?


Nu te pot ajuta ca nu mai stiu nimic de ea, mamele noastre au fost colege, dar pot sa-ti spun ca numele ei e MIHAELA PETRIU (NU PETREA)
Mult succes in continuare,
Crisa

Cind nu ai ceea ce-ti place trebuie sa-ti placa ceea ce ai!!!
http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aprilie spune:


Caut pe Gabriela Zsigmond ,din Jimbolia (absolventa a Lic de Engleza Ady Sincai -Cluj, 1977,sefa de promotie si a Fac de Istorie-Engleza de la Sibiu).
Am auzit ca s-a maritat cu un pictor de biserici.
N-am mai vazut-o de 30 de ani.

Israelul - atentie !
Caut fam Strasser , emigrata de la Cluj in anii 60 tirzii.Domnul a fost ing geolog (ar trebui sa aiba intre 85-90 de ani,daca traieste).Doamna (romanca) e nasa mea de botez.Au o fiica.
I-am vazut ultima data pe cind eram in clasele primare.
Speranta de a-i gasi e de 1 la milion ...

Mergi la inceput