Broscuta!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cat spune:

Felicitari! Foarte frumoasa povestea!
Sa va traiasca Stefanelul si sa va aduca numai bucurii!




Catrinel si Daria Maria
http://community.webshots.com/user/daria_maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

FELICITARI!!!
Sa va traiasca comoara,sa fie sanatos.Imi pare rau ca nu am fost pe faza ,si mai ales ca nu am fost mai aproape,asa cum planificasem.
Va pup dulce pe amindoi ,si ma bucur ca ne-ai povestit cum au decurs treburile,uite acum pot jura ca simt o contractiear fi culmea,e totusi devreme putin(35 saptamani)
Mi-ai amintit cum este ,mi-e frica

Nicole&Amira

http://community.webshots.com/user/nicoleamira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Cu ochii impaienjeniti de somn intru pe forum (abia asteptam sa-mi adoarma Stefanelul, dependenta asta de Dc, ce sa-i faci...), citesc pe ici pe colo si ma trezesc de tot mesajele voastre prietenesti si anuntul lui desprecopii ca povestea noastra e pe prima pagina. Imi bate cu putere inimioara, de emotii, de fericire si de mandrie. Va multumesc tuturor mult de tot! Ma duc acusi in pat si o sa-mi pup dulce broscuta si pe tatal broscutei caci fara ei nu ar fi existat aceasta scriere.
Ce ma bucur ca sunt alturi de voi pe .


Aici aveti pozici cu Stefanelul imbracat azi ca o broscuta http://community.webshots.com/user/sutikun3

mami Eliza & bebe Stefan Takeshi (16/08/2004)
www.babiesonline.com/babies/h/hanako/" target="_blank">web1 web2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa fiti fericiti!

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

felicitari pentru ingerasul venit sa va incinte vietile! povestea 'broscutei' e tare frumoasa. multa sanatate si fericire cit incape!

mona si lia (24.04.2004)

poze lia

www.imagestation.com/album/?id=3434700093&mode=invite&slideshow=1" target="_blank">iara poze

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">povestea nasterii liei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiachirila spune:

E superba povestea ta si sa va traiasca Broscuta si sa va bucurati de ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Sa va traiasca!!!

http://community.webshots.com/user/aalinador

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_nr1 spune:

felicitari.am avut impresia ca am citit o carte cu happy end.ai talent la scris.cum ai retinut toate detaliile?eu mai am 2 luni pana nasc si mi-e fff frica.cand citeam din povestea ta ca aveai momente in care nu mai rezistai de durere parca simteam si eu.sunt f sensibila dar sper sa rezist cu ajutorul lui Dumnezeu.vreau si eu sa fac epidurala,dar in oraselul mic din romania unde locuiesc eu nu are cine s-a faca, e f riscant.am discutat cu medicul meu despre asta si a zis ca se va interesa de cineva care sa o faca,cu experienta.tu esti norocoasa ca a fost sotul tau langa tine si te-a incurajat,a filmat minunea...la noi nu are voie sotul sa intre nici macar in sectie,de sala de nastere nici nu se pune problema.in final te mai felicit o data pt felul tau de a scrie si relata lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Jojo, multumesc mult pt felicitari!
Iti urez sa ai o sarcina usoara in continuare, o nastere rapida si fara dureri mari. Daca vrei epidurala, sper sa gasiti pe cineva priceput sa ti-o faca. Pupicei, multa sanatate si un bebelus frumos, mancacios si cumintel!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27241" target="_blank"> Paul are nevoie de noi
mami Eliza & bebe Stefan Takeshi (16/08/2004)
www.geocities.com/flakeherald/Moments_of_our_life.html" target="_blank">Paginuta personala www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Povestea nasterii "proaspete"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Fetelor, buna ziua, in primul rand. Am citit parerile voastre despre maternitatea Cantacuzino. Eu as avea si alta intrebare sa va pun: stie cineva cam care sunt preturile mai recente din aceasta maternitate? Pentru cezariana de ex: dr. prima mana, dr. a doua mana, anestezist, asistenta de sala, neonatolog? Va rog mult, daca stiti ceva, spuneti-mi si mie...

Mergi la inceput