Broscuta!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Eli, Eli, cum ma faci tu pe mine sa plang la scoala. Si colegelecare se uita la mine si nu inteleg ce am. Cum sa le explic, caci nu am cuvint sa le spun ca de fiecare data cand citesc povestea unei nasteri, mi-o amintesc pe a ficei mele de acum 2 luni si tot sufletul imi este invadat de emotii foarte puternice.
Sa-ti traiasca micul Stefanel, broscuta ta cea scumpa si sa va aduca numai fericire.
Liliana si Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slakje spune:

Eli draga mi-au dat lacrimile! Bravo! Esti o mama fantastica!Ca intr-un film am vazut tot ce-ai povestit!

Sa va dea Domnul sanatate si putere si mult noroc!
Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

Eli, draga!
Povestea nasterii lui Stefan, atat de frumos povestita de tine, a zgandarit din nou in mine dorinta de a mai trece inca o data prin calvarul si miracolul unei noi nasteri!
Sa va traiasca broscuta si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!

Bibi si David (08.07.2003)
http://community.webshots.com/user/bgoran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

Eli felicitari si un din partea mea si a lui Ayu pentru o mamica curajoasa si pentru micutul Stefan sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii.

Poze cu Ayu - si - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31632" target="_blank"> Povestea nasterii

Eryka & bb Ayumi (03.iunie.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

Eli,draga noastra Eli!!
Minunat,extraordinar ai povestit!!!
Iti multumesc ca ne-ai impartasit si noua povestea nasterii lui Stefan,aproape c-am simtit emotile traite de tine,aceste emotii unice in viata unei femei.
La multi Ani!!!Fie ca Dumnezeu sa va aiba in paza Lui,fie ca micul Stefan sa aiba parte de-o viata frumoasa si fericita!
Multa,multa fericire in viata voastra!




Sorina.
"If you respect others,they will respect you!"

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

felicitari
sa-ti traiasca frumos, voios, si sanatos,sa va bucurati de minunea voastra!!!!!!!!!
undeva dupa 21 martie voi scrie si eu povestea mea, dar a ta ce-i drept m-a impresionat fffffffff.tare


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Eli citind povestea ta m-am bucurat si ras, dupaia m-am intristat si lacrimat un pic, in final am ras si sunt bucuroasa iara. ai descris nashterea lui stefi superb...lux de amanunte...
Sa va traiasca micutzul stefan, sa va aduca multe bucuri si implinir.
Sfeti sa creshti mare si sanatos si sa ai o viatza plina de noroc si impliniri.


Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Va multumim mult pentru raspunsuri, pentru cuvintele calde pe care ni le-ati spus si pentru urari. E cu adevarat minunat sa fii mamica si am uitat de durerile nasterii. Acum ma bucur de si cu mogldeata ce ne umple sufletele de fericire si ne topeste inimioarele.
Va dormi si voua tot binele din lume, multa sanatayte si fercire alaturi de cei dragi!

mami Eliza & bebe Stefan Takeshi (16/08/2004)
www.babiesonline.com/babies/h/hanako/" target="_blank">web1 web2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=32097" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

felicitari eli, povestea broscutei este pe prima pagina a DC-ului.







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

super poveste.super-mamica,super-tatic,super-bebic:-)))!

Felicitari!

Ortansa-deX mamica

Mergi la inceput