Mamici de Arad...?(12)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

NO bine...tocmai am sunat-o si pe Cristina, ea e plecata cu fetele la mare...vin pe marti...am sa o resun atunci sa vad daca vine...

Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Ma bucur ca Anto se simte mai bine,sper sa revina printre noi cat de curand.Te-a sunat pe tine Clau?
Clau am vazut si eu salopetele alea cu solex la Inter Q,dar sunt mici de Dragos,cred ca de Tudor ar fi bune.De fetite am vazut si eu rochite si bluzite super.

Li,iti doresc drum bun si te sunam noi,nu-ti fa griji.Vine si Claudia la intalnire?

Se pare ca Cristina nu a nimerit vreme asa fain la mare.Au fost niste prieteni si au zis ca 5 zile vremea a fost urata si a plouat,au stat si au jucat remy,nu au putut face plaja.


Alina & Dragos


alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Mersi mult fetelor,sper sa avem drum bun.
In principiu vine si Diti la intilnire.Cred ca va veni si mami meu,ca si-a luat extra concediu sa fie cu noi si i-am zis ca ma intilnesc cu voi si a tacut cam asa ca "pot sa vin si eu?" si i-am zis ca daca vrea poate sa vina si ea.Sper ca nu va suparati.
Mai intru azi mai spre seara.
Va pup.

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

AlinaM i-am scris aseara un mesaj lui Anto, ca eu tot i-am mai scris, si dupa vreo 3 min m-a sunat si mi-a povestit biata prin ce a trecut...GROAZNIC!!!!

Li, poti veni cu cine vrei!!! Ce problema sa fie????

Chiar asa, voi fetelor veniti cu piticotii dupa voi????Eu cred ca voi veni singura!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Clau,eu vreau sa-ti cunosc si piticotul asa ca te rog sa vii cu el.Maaaa,eu vin si ma bucur ca o sa vad bb-i mici si tu vrei sa-l lasi acasa?Ia pe toate sa le vad cu piticoti la intilnire!!!!
Va pup,nu cred ca mai intru.

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by LindaG

Clau,eu vreau sa-ti cunosc si piticotul asa ca te rog sa vii cu el.Maaaa,eu vin si ma bucur ca o sa vad bb-i mici si tu vrei sa-l lasi acasa?Ia pe toate sa le vad cu piticoti la intilnire!!!!
Va pup,nu cred ca mai intru.

LindaG



Faca-se voia ta stapane!
Drum bun, inca o data!!!!!!!!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau eu voi veni cu Dragos la intalnire,dar probabil nu va sta prea mult cu noi,il trimit cu Calin la plimbare ca el nu are rabdare sa stea intr-un loc mult timp.
Noi acum plecam la Bihor la parinti si venim maine seara.
Mai vorbim maine.
Va pup!


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No bine atunci vin si eu cu Raul...si cu Claudiu, ca sa pot sta linistita

Alina, drum bun si voua!!!!!! SI distractie placuta! Ce dor imi e de Bihor!!! SI EU VREAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si eu o sa vin cu Tudor, ca nu ma lasa inima sa plec niciunde fara el!Si cu cipri , probabil.
Fetele cu modemuri noi, cum va merge internetu?? Am auzit ca sunt probleme, si daca nu merge internetu merge nici telefonul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Fetele cu modemuri noi, cum va merge internetu?? Am auzit ca sunt probleme, si daca nu merge internetu merge nici telefonul.




Mere naspa naspa rau...mai ales ca in Vlaicu, cica, de cateva zile sunt ceva lucrari si tot pica net-ul si oricum nici viteza prea mare nu are....si Da telefon nu am daca nu merge netul...NASPA zic eu!!!!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput