Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b4delia spune:

La 23 de ani cu sotul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutza82 spune:

si yo mi-am inceput viata sexuala la 16 ani si jumatate...si nu regret...e mai mare decat mine cu 11 ani...suntem impreuna de aproape 6 ani si la anul vrem sa ne casatorim si daca ne decurcam bine(din punct de vedere financiar) facem si un bebe...ne iubim mai mult ca in prima zi si pot sa zic ca sunt fericita cu "ALESUL" inimii mele...si cel mai important lucru este ca pot avea incredere in el si ca nu m-a dezamagit niciodata...
si cum zicea mirciulica????
"IUBITI-VA MULT!!!!"




http://community.webshots.com/user/elutza82

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubitata spune:

elutza eu ma asemna mult tie, de ce? am facut-o prima data la 16 ani cu un barbat de care eram si sunt indragostita. este mai amre decat mine cu 13 ani. suntem de 3 ani impreuna si la anu vrem sa ne casatorim. nu este visul fiecarei fete, primul sa fie si ultimul? inseamna ca sunt o mare norocoasa.

Ovidiu te iubesc nespus de mult!
http://community.webshots.com/user/ubitata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcipcip spune:

Eu la 18 ani jumate si din greseala. N-am simtit nimic, nici nu mi-am dat seama ce se intimpla . Noroc ca nu m-am casatorit cu prtentii de virgina ca nu ma credea nici naiba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabione spune:

Eu la 19 ani. Dar la acea vreme unele dintre prietene si colege facusera acest pas. Deci pot sa spun ca eram cam in urma cu moda, ca sa zic asa Dar oricum nu-mi pare rau de nimic.Si daca nu a fost chiar ceea ce visam cu totii ca ar trebui sa fie, a fost o alta experienta acumulata. Tragic este acum, adolescentii incep viata sexuala mult prea devreme(cred eu).Si mai ales fetele din ceea ce am vazut, poate si de aceea sunt mult mai mature.
In fine, dar pana la urma face fiecare cu viata lui ce vrea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruprich spune:

La 18 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Prejudecatile astea... Este o intrebare foarte educativa si bine pusa! Eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani cu prima mea dragoste (actualul logodnic) si nu regret nimic! Important este NU cand o faci ci cu cine o faci! Si bineinteles.. sa fii sigura ca vrei sa o faci! Asa ceva nu se uita niciodata!

Kissssss

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_oona spune:

hop si eu
La 19 ani-jumate cu sotul.El este unicul din viata mea, si nu regret ca nu am inceput mai repede.Dorinta mea asta a fost,ca viitorul sot sa fie primul si ultimul din viata mea,si asa a fost.
La fel o voi sfatui si pe fata mea sa fie ft atenta inainte sa faca un pas, care pe urma poate sa-i distruga viitorul.Parerea mea acum tinerii isi incep viata sexuala ft repede,sifara sa se gandeasca la consecinte.Si toate astea tin numai si numai de educatie.


Elena & baby angel Manuela(DPN 24oct.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patisor spune:

eu mi-am inceput viata sexuala la 16 ani si ce?
ne-am cunoscut cand aveam 14 ani asa ca...am stat 2 ani de ajuns.
cand aveam 19 ani ne-am casatorit iar acum avem o fetita de 2 ani si 9 luni



RAMONA SI PATRICIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

eu la 19 si ceva . cu actualul sot, prieten la vremea aia.
eram studenti , ne-am placut si " ce ramine de facut"???

Mergi la inceput