Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu am inceput la 17 ani jumate cu cel ce mi-e sot si unicul barbat din viata mea. Nu am regretat nici un moment, poate doar cand mi-a gasit mama pastile in geanta si a facut un soc, ca nu o sa mai invat, ca nu o sa intru la facultate... ma rog, ca mamele. Parerea mea ca o femeie cu capul pe umeri stie cand e momentul. La noi, sincera sa fiu eu am fost cea care am cam insistat cu chestia asta, el temandu-se ca sunt prea mica. Ha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy spune:

Eu am inceput la 18 ani cu un coleg de facultate cu care am ramas pana la terminarea facultatii, pt el a fost un contract care -a expirat cand am terminat scoala , eu am crezut ca este persoana cu care o sa raman toata viata si pe care l-as fi iubit si respectat toata viata, dar acum imi dau seama ca viata bate filmul de putine ori , l-am intalnit pe sotul meu care m-a cerut in casatorie dupa 1 luna si jumatate, ne-am casatorit dupa 1 an dar acum imi dau seama ca sunt fericita cu adevarat si daca as fi ramas cu persoana respectiva ar fi fost o relatie cu multe lacune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La 17 ani jumate cu actualul meu sot.De aia nu regret.............
Mama n-a stiut pana pe la 20 de ani.

Sabina & Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CryssUK spune:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 21 ani si exact 6 luni cu prietenul, iubitul si fara doar si poate jumatatea ea!
Il cunosteam de 4 luni si am stiut ca acela e momentul. A fost un moment pregatit indelung,in sensul ca ne-am desoperit reciproc cate un pic, pas cu pas caci iubitul meu credea ca is prea copila(inca!!!) si sa nu ma sochez sau sa imi para rau dupa.
A fost inceputul fericirii mele alaturi de omul langa care sper ca voi ramane toata viata!Avm 3 ani de cand suntem impreuna si planuri mari in viitorul apropiat!
Nu cred ca varsta e importanta,ci persoana cu care faci acest pas si daca te simti sau nu pregatita pt asta, dar sub 17 ani e -cred eu-mult prea devreme!
Pup, Cristina(si Cristian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada82 spune:

Eu am avut prima relatie sexuala la 20 de ani. Si pentru el era tot prima oara!!!!! A fost super. Ma bucur ca el a fost "Acela". Suntem si acum impreuna si ne dorim sa ramanem impreuna "pana cand moartea ne va desparti".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Io te, si eu care credeam ca la 19 ani eram baba . La mine primul si ultimul a fost actualul meu sotz, cu care eram impreuna (la vremea aceea) de vreo 6 luni. Si la noi momentul a fost pregatit sa fie romantic (in noaptea de Revelion!) dar pot sa zic ca a fost cam neplacut prima oara -- nici el nu avea experienta.

Sa nu ma spuneti, dar totusi uneori ma intreb cum ar fi fost si cu altcineva

Din pacate cred ca ai nostri copii vor fi o generatie mai emancipata si se vor arunca in asta cu mult inaintea noastra. Sper numai sa stiu s-o educ pe fata mea macar sa fie responsabila in aceasta privinta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greieras spune:

La 30 de ani, dupa casatorie. Stiu ca pare de neimaginat in generatia noastra, dar a fost alegerea mea si nu-mi pare rau nici o clipa. Imi doresc pentru fetita pe care o voi naste in curand sa poata sa faca fata cu bine acestei provocari cand va creste.

Gloria si bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

LA 19 ANI DUPA CE AM intrat la facultate cu omul care mi a placut de cand l am vazut prima oara ..asta se intampla prin clasa a 5 a ...cu cel cu care m a facut sa simt si sa iubesc...cu cel cu care inca mai visez sa raman..DESI UNEORI EVIT SA IL VAD SI SA STAU LANGA EL ca uneori ma copleseste..cu omul care mi a implinit visul unei nopti romantice...SI REGRETE NU AM DE CE SA AM..POATE PENTRU CA NU AM GANDIT sa ma duc intai sa iau masuri contraceptive dar..IUBIREA STERGE DUREREA RAMANE POATE REGRETUL CA ceea ce putea sa fie rodul iubirii noastre nu a fost sa fie cu noi DAR EU TOT SPER CA ....IN ANII CE VOR URMA CAND O SA PUTEM, CAND O SA TERMINAM SCOLILE.ETC..MAI STII PESTE 10 ANI CUM ZICE EL...O SA AVEM UNUL....;)SAU POATE MAI MULTI...

danna2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didita spune:

17 ani. Nu ne-am casatorit si nici nu ne planuisem. Nu imi pare rau ca nu "m-am pastrat" pentru sotul meu. Am avut mai multe experiente, am aflat ce-mi place si ce nu-mi place si acum nu ma intreb daca altii ... Am o fata si un baiat si nu am sa-i sfatuiesc sa astepte o anumita varsta sau casatoria. In schimb am sa incerc sa-i invat sa fie fideli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

24...si in strafundurile fiintei mele ma consideram 'fata batrina'!nu rideti, ca nu bat cimpii!

DORIS

Mergi la inceput