Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaby350 spune:

Din pacate nu am prea mult timp(Danny si gemenii),imi place mult site-ul si dedic citeva ore pe..noapte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina Stan spune:

Enorm, 5-6 ore in ultimele 2 saptamani. Nu faceti si-o versiune in engleza? Ca asa... nu mai ajung veci sa invat si limba asta.
Dar mi-a trecut complet senzatia de izolare. Sunt tare vesela cand vine sotiorul acasa, iar el nu prea intelege de ce. Poate intra la banuieli !
Le multumesc sincer celor ce se ocupa de situl asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Si eu sunt noua, dar intru in fiecare zi cel putin 2 ore mai ales cind doarme GIZA si citeodata si noaptea un pic. Am avut si o pauza cind ne-am schimbat locuinta, dar in principiu sunt constanta.
Felicitari admn. si voua tuturor membrilor.

Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dena spune:

DC este un bun sedativ... de cate ori ma nelinisteste ceva vin aici... si ma fura rapid peisajul incat uit cu desavarsire ce problema ma rodea inainte... e intr-adevar addictiv... si asta nu e bine :)

Denisa si bebica din burtica - 27 sapt.
"Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

In perioada cat am stat acasa cu sarcina si cu BB am petrecut ore in sir. Ba chiar inainte sa nasc nici nu mai inchideam fereastra.

De cand ma voi intoarce insa la serviciu, probabil voi intra numai seara. Desi am internet la birou, nu prea pot sa navighez pe unde vreau eu si oricum nu prea am timp.

Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

si eu, si eu.
mi-am propus intr-o dimineata sa nu deschid calculatorul, ca sa nu fiu tentata sa intru pe DC. am rezistat eroic o ora. l-am deschis si drept la DC m-am dus. nu pot. cel mai greu imi e in we. dar luni dimineata, primul lucru, calculatorul si DC-ul.
esti super!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

Cam 2-3 ore. Sfaturile voastre m-au ajutat mult. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutza82 spune:

si eu sunt noua pe aici...adica de cand m-am hotarat sa scriu....pt ca de citit va citesc de vreo 6 luni,cu toate ca nu am copii(dar ma pregatesc pt la anul)...intre timp invat de pe acest site,citindu-va cum sa duc o sarcina sanatoasa la bun sfarsit,cum sa nasc un copil sanatos,cum sa-mi cresc copilul si nu in ultimul rand tot ce tine de casa,familie,prieteni,igiena si multe,multe,multe lucruri foarte interesante....va multumesc ca existati si credeti-ma pe cuvant ca-mi petrec cel putin 5 ore pe zi citindu-va postarile de pe ....
in momentul de fata ma aflu la sora mea (SANDRA20) in Japonia...sunt aici de aproape 2 luni si ne certam pe calculator...ne facem program...acum eu 2 ore,dupa aceea ea 2 ore si tot asa...
am invatat multe lucruri noi si pot sa va spun cu mana pe inima ca va iubesc...sunteti tot ce-si poate dori un om...dar mai ales o femeie...
SUNTETI O ADEVARATA FAMILIE !!!





http://community.webshots.com/user/elutza82

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviujuristul spune:

In functie de timpul pe care il am la dispozitie.
De cate ori simt nevoia sa aflu ceva sau sa transmit un anumit lucru.
Salutare la toata lumea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

In ultimul timp cred ca incep sa ma incadrez in grupa dependentelor de dc.Stau cam 1-2 ore pe zi iar in weekend ore in sir.e intradevar un site interesant de unde ai ffff. multe de invatat.

Mergi la inceput