Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

pai, e cam asa: ma trezesc, pun laptele fetei pe foc, dau drumul la calc, ii dau sa pape, citesc repede ceva de pe DC, verific mesaje-YM, dupa care incepe treaba prin casa. cand mai fac o pauza, iar fuguta la calc, iar cand doarme fata la pranz sunt cea mai fericita! pot sa stau linistita si sa butonez in voie. imi pare rau ca nu am intrat mai devreme pe forum, dupa cum vedeti, sunt membru nou! cateodata ma surprind si pe mine ce repede pot sa tastez! calculatorul era folosit doar pentru jocuri!

diana si denisa
http://pg.photos.yahoo.com/ph/pozedenisa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

creaza dependenta! Si, recunosc ca sunt dependenta de voi, de forum! Nu intru zilnic, ca ma bat cu sotul meu pe calc, sau nu ma lasa bb insa, cand prind calc... ma uita D-zeu citind ce scrieti voi!
Hai sa traim si la cat mai multe ore pe DC!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

aproape 8 ore. Cand ma asez in fata calculatorului ma loghez si raman asa pana imi termin treaba. Si muncesc si citesc si csriu si mai muncesc, mai citesc si mai scriu... Tot asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LadyC spune:

De o saptamana am aflat de acest site si imi place la nebunie.
Pe PC de acasa nu am internet, in schimb, cele 8 ore de servici mi le petrec pe acest site (nu intervin decat mici pauze intre mine si ceea ce se scrie pe aici). Ma incanta paginile voastre personalizate.
Inca nu am reusit sa-mi strang suficiente date ca sa-mi fac si eu o astfel de pagina, dar am un week-end la dispozitie sa ma gandesc cum as putea sa o concep. Poate ma si ajuta cineva cu idei....

...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lbin@ spune:

muuuult timp :) l-am descoperit ıntımplator pe google cınd cautam ceva şi mi-a dat prin cap sa caut şi pe romaneşte ...şi de atunci am devenit putin cam dependenta,pentru mine e foarte reconfortant ..ımi face bine sa mai schimb şi eu cıte o vorba cu compatriotii mei ... numai bine la toata lumea !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acai24 spune:

Hello1 De cand am descoperit acest site am devenit cum ziceti si voi dependenta de el. E SUPER! Are de toate pentru toti!Multumesc ca existati!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multe ore... de la 2 ore/zi in sus! Intr-adevar creeaza dependenta...
Cand caut ceva pe net intai caut pe dc




Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Zilnic!si din ce in ce mai mult.Din pacate nu prea raspund la subiecte,ca sunt mai timida,dar de citit citesc tot aproape...e super forumul.Am invatat o multime cat eram insarcinata si nu mai spun acum cu bb cate lucruri aflu.De ex cand se defectase si mi aparea msj cu accesul d-voastra e restrictionat....vai ce jale a fost.Am crezut ca am gresit eu cu ceva si...nu mai spun ce suparata am fost.Pana sa mi dau seama ca era de la server...


Paula si minunea mica Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:


Desi am raspuns la zilnic mai mult de 4 ore, nu mi se pare corect. Sunt dependenta de DC, sotul nici nu-si mai bate capu' cu mine, ma lasa in pace si se duce linistit la televizor.
De anu' trecut de cand v-am descoperit intru zilnic, raman logata si la lucru si acasa si citesc fara incetare. Cand nu postez, sau nu mi s-a raspuns inca la intrebare, postare ... ma bag in arhiva.
Cateodata caut subiecte interesante pentru prietenele mele (mamici), care acum nu mai au atat de mult timp de petrecut pe aici si le trimit PM-uri.
Gatesc cu retzete luate de pe DC, am slabit 4 kg cu o cura luata de pe acest site, mi-am reglat profilul hormonal cu un tratament naturist luat de pe acest site.
Ce dovezi mai vreti? Sunt pierduta? (ar zice unii ..., dar ei nu cunosc aceasta comunitate )
de .

Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Zilnic, daca imi permite programul sau titularul calculatorului, dar de dimineata cand nu am facut inca bine ochi il deschid si seara la fel.
Sunt dependenta de DC.
Dar e OK.
Am multe prietene pe aici.Cand se intampla sa nu mearga sunt disperata.

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput