Ne mutam pe platforma noua

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Salutare,
m-am logat cu succes pe noua platforma iar dupa ce am scris un mesaj nou, am primit notificare cum ca mesajul trebuie aprobat de administrator!!! Iar????????...pai asa au fost si primele 10!!!Si le-am depasit de ceva timp! Ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui monik33

Salutare,
m-am logat cu succes pe noua platforma iar dupa ce am scris un mesaj nou, am primit notificare cum ca mesajul trebuie aprobat de administrator!!! Iar????????...pai asa au fost si primele 10!!!Si le-am depasit de ceva timp! Ce se intampla?

Infertilitate primara - eu: 31 ani - PCOS; sotul: 37 ani - OATS


Te-ai logat dincolo cu alt cont pe care il aveai pe DC din 2010 si care avea zero mesaje monmonik.
Aminteste-ti cu ce adresa de email ai facut contul monik33 si repeta procedura de resetare a parolei si logarea pe platforma noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Multumesc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Va rog sa nu-mi aprobati mesajul, il rescriu de pe profilul corect!! multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Buna,

Nici eu nu ma mai pot loga.
M-am logat de acasa, dar cand am incercat pe alt calculator, nu ma mai recunoaste.

Ariadna16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Am reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Buna,
Incerc si eu sa intru pe noul forum si nu pot...
nu-mi deschide pagina, nici pe forum, nici pe pagina principala...fatal error...e mesajul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am inteles ca au fost ceva probleme cu cateva ore in urma.
Mai incearca, sterge cookies intai, sa fii sigura ca nu sunt in browser urmele de la eroare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Yeap, am prins si eu eroarea cand accesez comunitatea si nici daca merg direct pe forum nu merge http://comunitate.desprecopii.com/forums/ , pagina ramane alba.

Eroarea:
Fatal error: Uncaught exception 'Zend_Db_Adapter_Mysqli_Exception' with message 'Too many connections' in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php:352 Stack trace: #0 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(448): Zend_Db_Adapter_Mysqli->_connect() #1 /home/desprecopii/public_html/application/modules/Core/Bootstrap.php(112): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('SET time_zone =...') #2 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(256): Core_Bootstrap->_initDb() #3 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(207): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_executeResource('db') #4 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application/Bootstrap/Abstract.php(150): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->_bootstrap(NULL) #5 /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Engine/Application.php(149): Engine_Application_Bootstrap_Abstract->bo in /home/desprecopii/public_html/application/libraries/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php on line 352

Mergi la inceput