Cum fac? Stiati ca ... forumul nou?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Lorinne,mergi in bara de sus ,unde scrie "Forum"apesi acolo si esti pe forumul d ediscutzii!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Pe mine nu ma lasa sa ma loghez. Ma pune sa trimit o adresa de mail, cea de la job zice ca nu e buna iar alta nu folosesc. Stiu ca imi facusem ceva acum multi ani ca sa ma inscriu pe forum, dar cum nu a fost folosita niciodata...probail ca a fost dezactivata.

Anya


Foloseste acest link:

http://forum.desprecopii.com/forum/user_space.asp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorinne

Am si eu o mica nelamurire. Am reusit sa ma conectez pe platforma noua, insa : pe link-ul http://comunitate.desprecopii.com/members/home apar logata, insa pe forum nu. Mai exact, in coltul din dreapta sus al paginii de forum imi apar butoanele de autentificare si conectare. LA clic pe "conectare", ajung din nou pe link-ul cu /members/home. Si, evident, nu pot raspunde nici unui subiect.

Am preluat - revin...
Te rog sa activezi mesageri privata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Multumesc, Marius, am intrat. Acum apare aceeasi situatie ca la Lorinne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

De ce mesajele de la clubul fluturasilor, de aseara, unde activez, au fost preluate si mutate pe noua platforma sub anonimat? adica in loc sa apara ca mesaj scris de strumphitza, apare de guest...nu mai stiu cum?! si nu numai mesajul meu, ci si al altor colege de ale mele de club? si mai sunt care si-au activat contul pe noua platforma din cele ale caror mesaje au fost mutate sub guesti! eu chiar am scris ieri de pe mobil pe noua platforma la clubul fluturasilor, acum imi vad mesajul ce l-am scris aici pe vechea platforma, transferat dincolo si scris de Guest?!


EDIT: au disparut mesajele scris de Guest_* ! erau vreo 18-20?! eu nu mai inteleg nimic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Presupun ca la inceput nu sunt toate updatate. Asa si la mine zice ca am scris 500 de de mesaje . Pe platforma noua n-am scris nici unul (ca inca n-am descoperit cum) iar pe asta veche am peste 5000. O fi uitat un 0 . Se rezolva ele incetisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorinne spune:

Multumesc mult pentru ajutor. Acum functioneaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Multumesc, Marius, am intrat. Acum apare aceeasi situatie ca la Lorinne.

Anya

O mai ai si acum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Strumphitza, sunt ceva erori de transfer la baza de date: mesaje, useri, etc. se rezolva toate incet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

E in regula. Sw off/ sw on si apar logata pe forum + posibilitate scriere mesaje. Inca nu sunt toate datele updatate, dar asta nu-i graba. Supravietuiesc , important e sa pot sa scriu.
Multumesc, Marius!

Mergi la inceput