Cum fac? Stiati ca ... forumul nou?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Marius,dar optziunea"ascunde mesajul"la ce se refera si cum poate fi folosita si mai ales...de ce?:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Exista si blocat si ignor. Blocat inseamna ca nu-ti mai trimite mesaje si mesajele pe care le ai in inbox nu mai poti sa raspunzi si nu mai poate sa raspunda indiferent cine pe cine a blocat si la ignor ai optiuni sa ignori mesaje si/sau semnatura si atunci nu mai vezi deloc userul respectiv ca si cand nu ar exista pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Dar cel ignorat/blocat stie ...sau vorbeste pe forum...de unu' singur?:)))

Ba chiar asteapta si vreun rapsuns/idee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Buna seara,
Nu stiu cum am facut, dar am o problema
S-a intamplat asa: am accesat linkul, am resetat parola, cand am vrut sa ma loghez pe platforma noua am introdus user name si parola noua, dar mi-a dat eroare. Am vazut ca scrie ca pot introduce si adresa de email, am introdus-o, am scris parola si a mers... pe jumatate...
Se pare ca pe comunitate.desprecopii ma numesc "mazo", nu mi s-a transferat poza de la profilul de aici si nici semnatura. Nu vreau sa raman cu pseudonimul asta, va rog ajutati-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Vorbeste de unul singur ca cealalta persoana nu ii mai vede mesajele decat daca altcineva a dat quote la ele:)).
Asta la ignor, la blocat inca se vad dar nu pot schimba mesaje personale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Oana_B

Vorbeste de unul singur ca cealalta persoana nu ii mai vede mesajele decat daca altcineva a dat quote la ele:)).


Deci nu exista o instiintzare oficiala?

E aiurea in cazul asta,eu zic ca trebuie instiintzat ignoratul!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Chestie de detaliu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui onutz83

Buna seara,
Nu stiu cum am facut, dar am o problema
S-a intamplat asa: am accesat linkul, am resetat parola, cand am vrut sa ma loghez pe platforma noua am introdus user name si parola noua, dar mi-a dat eroare. Am vazut ca scrie ca pot introduce si adresa de email, am introdus-o, am scris parola si a mers... pe jumatate...
Se pare ca pe comunitate.desprecopii ma numesc "mazo", nu mi s-a transferat poza de la profilul de aici si nici semnatura. Nu vreau sa raman cu pseudonimul asta, va rog ajutati-ma!

Onutz de Lucian Gabriel (8.11.2012)

Vali

F IMPORTANT - MELANOM




PM te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Chestie de detaliu.


Cu mine vorbesti ,Marius?

Mie nu mis pare chiar detaliu(daca vorbesti cu mine),eu as vrea sa stiu ca userul x ma ignora...eu nu port simbete pe forum,aici ma enervezi(tu Mariussi nu-s de acord cu tine)insa la alt subiect sutzin 100% ce spui tu.

Deci daca tu nu-tzi potzi inghitzi frustrarile si-mi dai ignore...macar sa stiu si eu,sa nu port un dialog cu tine la un alt subiect...sau ma rog sa astept raspuns cind te intreb"cit usturoi ai pus la cirnatzi?"

Ai prins ideea ,sper!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Dana

Poate Admin ar putea sa implementeze si optiunea asta, e o idee.

Mergi la inceput