Aventuri, dileme si dezbateri pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

denisa...24, haaaa?!...mersi, mersi...te pup

filme ce mai vedeti? am vazut Oblivion...mi s-a aparut boring...am adormit la el. nici acum nu stiu ce inseamna oblivion.
pe cel cu 40 de ani(nu mai stiu cum se numea exact)...o porcarie...
acum ma uit la argo...si clac camasi sotului.
parca argo are reviewuri bune.

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"

Argo e filmul care a luat Oscarul anul asta ...are reviews foarte bune ...eu nu l-am vazut ca nu-mi place subiectul, e cu teroristi ...avem live la TV.
Apropo, l-au prins pe nebunul ala din Boston ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ah, mai vroiam sa o intreb pe Oana ...cum ai descoperit tu imbalanceul ala hormonal ? Te-ai dus la doctor si i-ai spus ca te ingrasi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns P&ANA spune:

Pan' acu' vreo 5 ani v- as fi cerut sa- mi donati mie surplusul.
Cam 10 ani m- am chinuit sa depasesc cele 47- 48 de kg. Ma simt bine acum, la 56.

Buflea , fa ceva cu tranzitul asta , ca nu- i ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Normal ca fac, il dirijez inspre in afara ...nu vrei sa intrii la baie dupa mine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buflea, nu l-au prins...inca-l mai cauta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buflea daca nu stii ce inseamna fisuri anale, documenteaza-te...apoi sa vezi cum faci de frica, pe fiecare zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Sefa-deci ma provoci sa zic tot acuma..cu ce litere si cat de mare vrei sa scriu asta cu CEAI VERDE SI Grapefruit..
Deci eu asta am patit in sarcina, constipatie.am scapat de ea in felul rumator si asa mi s-a reglat si tranzitul..
DIMINEATA-pe stomacul gol, un pahar de 150-200ml de APA(your fav) in care au stat stafidele-la mine merge dupa 1 cafea, nu treb sa fie tare si fara mic dejun ca asa m-am educat..sa vezi cum te duci in juma de ora dupa astea la baie,dc nu poti fara breakfast, bagi cereale bran flex cu putin almnd milk si apoi cafeaua-iti garantez ca mergi la kk grupa mare..
si combinatia de ceai verde Fara Zahar si cu grapefruit,unul doar pe zi, iti rezolva kk...plus leguem si fructe multe si imediat ceai sau cafea dupa ele tb sa te scoata..si TU ESTI O INVINGATOARE MEREU-dc nu e nimic genetic, clar rezolvi probleme si mergem ca 2 gazele la Disneyland la costume din alea cum vrei tu...
Nu cred ca ai tiroida, eu am hiper, dar am reglat problema dupa 5 ani insa, nu m-au taiat cum au vrut ei..Eu cred ca tu pe fond nervos uneori te ingrasi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mda, pe fond nervos, pe fond de nesimtire, pe fond de constipatie ...parca ce mai conteaza.
Denisa, grapefruit mananc ...de luni. Ceai verde insa NU ...Soro, e rau de tot ...stiu ca face minuni, de aia e si atat de nashpa, ca sa faca minuni numai unora.

Ok, nu ma descurajez ...azi am avut si zi de vitamine si vene, de aici tantrumul ...maine mananc branza ...
Tot azi ma duc sa vad cu gymul ala ...poate incerc si eu inot ...bai, dar cum poti sa inoti si sa uiti de tine, sa dai cu capul de zid ..inotul asta nu doare ? Nu dor muschii, nu va pierdeti respiratia ?

Mai am 10 min si plec ...
Weekend placut la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

pusca si curea lata, ce primavara era odata! la noi ... ninge.

asta cu bostonul mie imi pune multe, multe semne de intrebare. oricum, din punctul meu de vedere securitatea a dormit in ziua respectiva.
rufus, in toata presa aia nu te-ai impiedicat de super expertul in vanzari marcel toader si frumoasa din padurea adormita? mie asta mi se pare divortul anului, iar "tanarul" de 50 de ani care inca se uita in gura lui mamtzica lui mi se pare chiar bestial.

sa stiti ca eu m-am hotarat. nu migrez pe noul ghetar, raman aici pana se topeste asta si pe urma iau o pauza de forumeala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ei na, cum sa iei soro o pauza ?
Sunt eu grea, dar tu vezi cati pinguini de Romania avem ? Ajuta-ma sa echilibrez balanta ...abea ne facusem mai multe.

Fii atenta ca ms bag in sutienul tau si te gadil la sentiment ...poti tu sa rezisti fara noi ? ranjet

Mergi la inceput