Burtici cu STELUTE de iulie-august 2013 (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Stefana Felicitari pt Bubu mare. Sa fie sanatos.

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Dana, tot de bicarbonat stiam si eu.

Bubu va pupaceste pe toate

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

dana poate ai avut ghinionul sa cumperi soi de mazare tare, care fierbe greu si tot tare ramane bobul ...si au am patit-o...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Stefana, felicitari pt grasunel!
Eu de-abia astept sa vad moacele lorcand se vor naste!!
Deci piticania mea a fost cea mai firava la morfo de T2? FotomodeAla lu mama

Dana, tot de bicarbonat stiu si eu. e bun si pt a nu da....efecte adverse daca nu ai...fa si tu mazare al dente

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:


Ama, mai avem mult pana ii vedem! Dar oare cad vor avea ochii deschisi, adica de la cate saptamani?...ca parca mi-as dori si o poza cu ochi! Sotul deja si-a insusit meritul asupra lui Bubu: (deocamdata) ii seamana! Am pus o poza cu Bubu.

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Hadrianae ce finuta esti
Olimp multumesc

Ama tu in continuare esti o lady finuta, stiu ca nu te vezi asa


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp pot dar dupa 2-3 ore mi se stafidesc mainile in ele. Mai ales daca e cald ma simt oribil in ele. Sunt obisnuita cu unghiile ca sunt asa dar m-am uitat la ultimele poze si am vazut ce butucei am si ce unghii si azi am imi tot agata una toate hainele de am inebunit.
Dana din pacate ale mele cu orice incerc nu prea se refac asta e starea lor naturala! Asa le are si maica-mea. Nu am lipsa de nimic ..asa sunt ele. Ma apuc sa le aranjez putin ca la astea de la maini ajung. Cu alea de la picioare in curand o sa pot da proba la vreun film de groaza

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumesc fetele am stins focu. Am lasat-o asa deja era de 2 ore pe foc. Sigur e un soi prost si cred ca pot sa o las si pana maine ca nu se fierbe.

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

La 23 de saptamani deschid ochii daca nu ma insel. Numai ca e greu sa ii prinzi...
L-am vazut pe Bubu. E minunel, gurita scumpa

Delia Chiar nu ma vad asa Dar ...asta s-a mai tot discutat

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefana0909


Ama, mai avem mult pana ii vedem! Dar oare cad vor avea ochii deschisi, adica de la cate saptamani?...ca parca mi-as dori si o poza cu ochi! Sotul deja si-a insusit meritul asupra lui Bubu: (deocamdata) ii seamana! Am pus o poza cu Bubu.

21+ "Bubu"


Din ce am citit eu de la 28 saptamani dar nu cred ca se vede la eco ca are ochii deschisi...habar nu am

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput