Stelute de iulie-august 2013 (84)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Propun fetelor care fac capitole noi sa anuntam cand mergem sa facem capitole noi sa nu ne apucam 2 odata

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul.aug2013 spune:

Daca poti Amalia te rog modifica, eu am mers acum dar cred ca-i capitol inchis si nu mai poti face modificari, nu mai am buton de edit la mesajul respectiv.

Delia vezi ca pe prima pagina este o mica greseala, userul nu este iul.aug2013. cu punct la capat ci fara, cred ca fetele care au scris au considerat ca se termina propozitia si au pus punct dar uite ca e derutant deci userul este iul.aug2013 fara punct dupa 3. Ma duc sa modific eu pe prima pagina, sa sterg punctul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Multumim Betty e perfect! Ne gasim noi si cu ochii inchisi dupa cum zicea Bobitza odata
Amalia cum se simte mamica de fetite dodoloase?
Presimt ca apare si Teodora in curand ca ea e pe alt fus orar

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Vreau sa incerc sa crosetez o paturita asa, in mai multe culori deodata n-am mai facut si tare-mi place , daca-mi iese ma apuc de vandut
http://crochetclub.net/blog/2012/06/23/master-klass-po-vyazaniyu-spiralnyx-kvadratov/

viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Aaaaa, acum stiu unde e greseala, am primit fara punct dar anul e 2012...ma gandeam ca asa o fi, nu m-am apucat io sa cercetez . Deci cu urmatoarea ocazie o sa incerc eu, cand sunt pe faza


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

ACum apar si eu ca un berbecutz dupa ce s-a discutat si rediscutat de marimi de bebelus. Daca iau Body-uri 50/56 e bine pt spital? aia e marimea Newborn?

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Betty din pacate nu se mai poate capitol inchis nu conteaza

Diana sa zicem bine doar ca nu pot dormi:(
Rody merg la Sf Irina

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

ACum apar si eu ca un berbecutz dupa ce s-a discutat si rediscutat de marimi de bebelus. Daca iau Body-uri 50/56 e bine pt spital? aia e marimea Newborn?

27+
viitoare mamica de Medeea


Este NB dar daca e si mai mare bebele, ce te faci? Asteapta si tu macar pana in ultima luna sa vezi la cat ajunge Am mai zis, la nepotul de M Ciuc a trebuit sa-i iau de 60 cm, s-a nascut de 59 cm.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns graphistar spune:

Va dragi prietene! Frumoasa surpriza!
Va multumesc pentru urari, sa fiti sanatoase si sa aveti sarcina usoara in continuare!


Laura24 + Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Laura si tu esti Bufnita Deschidem o sampanie?


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput