Stelute de iulie-august 2013 (84)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Mai fetele, ce parere aveti de un concediu la mare in august? Cu bb de o luna? Oare sa ma incumet?

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2


eu zic ca poti merge linistita!

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Fetele, de Adriana, Dreya, Dedicut, Ana Maria, Monirina, mai stim ceva? De Elf nu mai zic!! Fetelooooor, bagati-ne in seama!!

Happy Ama 27+ si Eva


eu sunt pe aici, mai in umbra :) sunt cam intoarsa pe dos de un timp incoace si de aia stau tacuta, dar va citesc zilnic :)

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Mi-a zis prietena mea cu caruselul ca cele mai ieftine scutece, servetele Pampers si scutece din acelea mari pt masaj se gasesc la Auchan. Mai ieftine decat la farmacia Tei chiar.

Bobitza 22+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris_25

Salutare, minuni!

Betty, foarte bine ti-a iesit tortuletul ... sper ca v-a placut si gustul!

Paula, sa nu-ti fie frica sa-l incerci ... ca iese, orice ai face ... n-are cum sa nu iasa!

Fetelor, nu inteleg cum va deranjeaza pe voi banda de la blugi ... mie mi se pare fff comoda ... e asa moale si elastica ... mie mi-e chiar draga, nu ma strange deloc! Ma gandeam doar ca vine caldura si o sa-mi fie prea cald... In rest, numai in blugi asa umbla!



23+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit, FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit


si eu mi-am comandat niste blugi de la H&M mama si sunt indragostita de ei, chiar nu ma deranjeaza deloc banda , chiar imi place ca imi tine cald :) si vara cred ca o s-o tin jos suflecata si tot o sa port blugii cand nu e foarte cald. sunt asa de moi, ma simt super in ei...

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Acum am vazut si eu Lampa / Caruselul postat de Anca ... e tare frumos, intr-adevar! Patutul pe care ni-l dorim noi are deja carusel ... si e foarte frumos si acela ... asa ca eu o sa-mi iau probabil si acel fluturas ... ca m-am indragistit de el!

Acesta e patutul pe care ni-l dorim noi ... Tocmai mi-a spus o cunostinta ca are exact acest model si nu-l mai foloseste.

Oare e ok daca-l imprumut de la ea? Sau e mai ok sa-l cumpar? Fetele care aveti mai multi copii, cat de tare se uzeaza patutul? Ca n-am reusit sa vad in ce stadiu e cel care mi s-a oferit!!!

Monirina, si eu tot de la H&M am blugii ... probabil conteaza si modelul ... or fi unii si incomozi, nu zic nu!

Laura, vin cu scuzele de rigoare ... ca nu ti-am urat inca La multi ani!!! Multa sanatate si un bebe frumos si sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Apar si eu la amiaza, dar am foarte mult de lucru.
Paula eu as vrea sa plecam in septembrie. Anul trecut am fost la Djuni, Bulgaria si as vrea tot acolo.Am mers ani la rand dar anul trecut am stat la casuta. De fapt era casuta cu 2 camere mari, cu o min curte, acoperita de vita.Si in jur era padure. 5 min faceam pana la plaja.
As lua si soacra. Eu sa ma bucur de soare , sauna, s.a ...

Laura La multi ani!!
Oxana sincer te inteleg cum e fara masina. Am ramas si noi candva fara masina si nici fata la gradi nu o puteam duce.

Azi la 7 ma duc la medic..sa imi masoare colul...

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_toma

bobitza eu l-am vazut pe asta http://www.crazytoys.ro/jucarii/Jucarii-pentru-patut-26/VTech-95/4331/Lampa-Carusel-muzical.html si imi place tare mult. La Iancu am avut unul dar avea niste melodii stresante si l-am dat.Acum chiar imi place asta ca are de toate

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 27+ http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=anca&year=2013&month=7&day=8&babycount=1


Rata aia o am si eu si o recomand din toata inima. Pe la un an, cand se terminau melodiile, Raul isi dadea singur drumul la ele. Si durau 5, 10 sau 15 minute.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Si eu ador blugii de la h&m merita investitia.

Caruselul astept sa il primesc de la prieteni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Cris, principalul neajuns la tarcurile astea care nu sunt din lemn, e ca nu sunt caruseluri bune care sa se potriveasca la ele. Am cautat pt o prietena anul trecut de m-am saturat. De obicei sunt mecanice si nu au luminite si cantecele , doar scurte.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

Paula sincer si eu ma gandeam la concediu la mare tot in august. Eu zic de ce nu, mai ales daca alaptezi nici nu iti trebuie multe ustensile carate dupa tine. Te relaxezi si tu cat de cat o sa ii placa si lui Raul.

Cris linistita imprumuta-l, nu se uzeaza. Noi pe al nostru l-am dat si baietelul si acum il foloseste si are un an jumate si e la fel cum l-am dat.

Ama da ce colege dragute ai tu. Lasa ca si eu am patit-o de la un domn client, imi zice vai da ce te-ai putut ingrasa din toamna de cand nu te-am mai vazut. Efectiv m-a blocat, nu mi-a venit nici o replica inteligenta in cap, decat ca e un prost. Si na era client nu mi-am permis sa ii spun cateva lucruri dragute.

Ma duc sa imi fac o budinca ca e gata in 5 min si mi se pare mie mai light decat celalalte dulciuri.

Mergi la inceput