Stelute de iulie-august 2013(83)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Flory, rade dragutza linistita ca e de ras, de ceva vreme si mie imi vine a rade de patanie ... ideea e ca dpdv moral mi s-ar fi parut corect sa sara si ei cu jumatate suma ca am gresit fiecare, eu ca n-am semnalizat cu un nr. pe bord si ei ca sunt prosti, adevarul e ca in afara de prostie n-am ce sa le reprosez (e drept ca in cazul asta eu parca as fi mai vinovata ca nu m-am gandit ca ar putea exista vecini si soferi cu IQ asa minuscul ...deci poate 60% eu si 40% ei ar fi mai corect, din pacate mai trebuie sa traiesc ani buni pana sa vad un idiot recunoscandu-si prostia).



27+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Nu pot dormi
Flory am ras cata
Si eu colind SH-urile. De multe ori am luat haine noi sau in stare foarte buna si calitativ incomparabile. Ma gandeam si eu sa merg sapt asta sa vda ce gasesc pt burtoi


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Delia Simt nevoia sa traduc pentru cei neinitiati cata = putin Nici eu mult timp nu am stiu ce inseamna.



27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

Delia Simt nevoia sa traduc pentru cei neinitiati cata = putin Nici eu mult timp nu am stiu ce inseamna.



27+
viitoare mamica de Medeea


foarte bine


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul.aug2013 spune:

capitol nou


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178196&nm=Stelute-de-iulieaugust-2013-84

Mergi la inceput