Stelute de iulie-august 2013(83)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Monicus multumesc


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ele copii trantesc cate una ..asa cum stiu ei mai bine... , hai ca nu-i asa de negru dracusorul..

apropo de haine si eu sper ca voi reancapea in garderoba mea , nu am chef sa-mi schimb hainele...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

ele copii trantesc cate una ..asa cum stiu ei mai bine... , hai ca nu-i asa de negru dracusorul..

apropo de haine si eu sper ca voi reancapea in garderoba mea , nu am chef sa-mi schimb hainele...


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca


Da da si eu sper sa reintru in garderoba actuala, nu vreau sa le dau ca mi-s dragi, inclusiv incaltamintea


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

da da da bine subliniat delia inclusiv incaltamintea...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

monicus
Ele nu o lua in nume de rau . Mama mea are cam 100 de kg dar eu intotdeauna am vazut-o la 100 si cand avea 60. Acum cand ma uit la pozele ei de cand aveam 8-10 ani nu imi vine sa cred ce slabutza si micutza era si eu o vedeam uriasa. La fel si pe tata. Tarziu mi-am dat seama ca vin dintr-o familie de piticoti pt ca mie mi se parea imensi
Olimp eu nu sunt sanatoasa daca nu probez. Trebuie sa simt materialiul si sa se aseze exact cum vreau pe mine. Probez jumatate de magazin ca sa iau un lucru (sunt "visul" vanzatoarelor)
Eu am vazut pompa si in farmacia de la coltul blocului care e mica . nu cred ca se gasesc asa de greu.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

diana si eu probez si palpez materialul..


fetelor eu va pup ma retrag ca pic de somn NB




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp nb

Si eu sunt fixata pe probat, simtit, plapat , de aia nu prea cumpar chestii de pe net, nici pana in sarcina n-am luiat, am un corp dificil de imbracat, musai trebuie sa probez. Acum ce sa mai zic, ca nu stiu nici ce dimensiuni am


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Ma retrag si eu la citit, poate ma prinde somnul. Noapte buna


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Noapte buna fetelor din schimbul 1 si 2, astept schimbul 3! Eu sunt dormita si nevorbita, astazi am avut cel mai scump somn de pranz, m-a costat 300 Ron dar nu-i nimic, Bianca sa fie sanatoasa!

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Noapte buna fetelor!
Betty La linistea asta ma gandeam si eu . Nu te stresa ca nu mai are rost ..a trecut!

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput