Stelute de iulie-august 2013 (81)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Fetelor, eu daca ma aplec ma duc in nas. Nu e o exagerare...mi s-a intamplat Asa ca Doxy, respectele mele!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Cris multumesc , am tema pt we .Am primit si pareri de la colegii care ma urasc deja pt pofta care le-am facuto cica e super tortul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

anca pofta buna sa ai daca faci tortul lui Cris




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Diana ce dulce esti! Si haioasa... Sa nu crezi ca ai mei nu rad de mine. Eu cnd ma mai supar pe rares ii zic "te mananc" la care sotul intr o zi ii zice "vezi ca mami vorbeste serios, uite pe Leti a mancat o deja". Vreau sa va zic ca rares s a uitat tare ciudat la mine.
Fetelor sa nu credeti acum ca sunt vreo lebada, m am straduit ieri pentru sot.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doxy
Eu cnd ma mai supar pe rares ii zic "te mananc" la care sotul intr o zi ii zice "vezi ca mami vorbeste serios, uite pe Leti a mancat o deja". Vreau sa va zic ca rares s a uitat tare ciudat la mine.


Da, da, acum vreo 6 luni, cu gura din partea de jos ...

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

doxi

apropo sti cum se numeste o gravida ..ou kinder cu surpriza




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

doxy , nu mai pot de ras, mi-l si imaginez pe Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

betty

gura mea de jos este asa de flamanda ca ar manca si un lup intreg





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Apropo de cum proceseaza copiii unele informatii:

"in noaptea aia s-a intrerupt curentul... si pentru ca au fost multe cazuri de urgenta, la chemarea facuta la 911 a venit un singur paramedic. Casa era in totala bezna cind paramedicul i-a cerut fetitei de 3 ani Kathleen, sa tina in mina lanterna deasupra mamei ei, ca sa aiba suficienta lumina sa poata sa o ajute pe mama ei sa dea nastere micului ei fratior. Cu multa sirguinta, Kathleen a facut tot ce i s-a cerut. Si in scurt timp s-a nascut fratiorul ei Connor. Paramedicul l-a ridicat de picioruse si i-a dat o palma micutului sa-l faca sa plinga si sa-si curete astfel plamanii. Si imediat Connor ainceput sa tipe. Apoi paramedicul i-a multumit fetitei pentru ajutorulei si a intrebat-o din curiozitate si o oarecare grija pentru psihicul fetitei… ce crede ea despre ceea ce s-a intimplat? Kathleen a raspuns prompt si cu atitudine:

-N-ar fi trebuit sa se bage acolo de la bun inceput!… Merita sa mai capete inca una!!!"



26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Oxana. Eu degeaba ma straduiesc si ma uit cu ochii de pisica in calduri la el ca nu mai primesc nimic ... ramane doar sa il fac sa rada. E si asta o reusita

Am reusit sa comand stickerul asta cu sau fara vointa mea

http://www.ka-international.ro/ro/stickere/sticker-animale-woodland-animals-rmk1398scs.html#

Comoda e o culoare f inchisa si are neaparat nevoie de ceva vesel . Lenjeria micutei o sa fie tot cu un verde deschis.

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput