Manualul Pinguinilor ( nu mai e provizoriu)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
Nu tu te-ai spalat pe dinti, unde sunt papucii, lasa calculatorul, nu vezi cat e ceasul, mananci ceva, ai invatat la


Viviana, si cand ajung la liceu tot trebui sa stam cu gura pe ei? Vai mie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Hihihihi ce credeai Sunny ca scapi cu una cu doua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ca sa ma laud,am slabit 1.5 kg.....probabil de la alergat,asa cum rade barbatu`meu de mine.

Ca el nu crede in diete...dar se vede...pai 6 km pe zi nu e de ici de colo.....

De luni vor fi numai trei.....sunt efectiv obosita..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Vezi sa nu te topesti de tot sa caute sotul tau dupa tine prin asternut si sa-i raspunda ecoul:
Iubii?

ubi...bi....i.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

La cat sunt de rea.....poate cauta,nu ma gaseste si zice...iu...pii.........

Fereasca sfantu` aici tuna si fulgera..la propriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Morning, morning,

E criminal restaurantul ala ...am facut o poza in farfuria mea si o sa o pun ...cred ca sunt 50 feluri de sushi acolo ...sigur ca am facut-o lata si pentru prima oara pa sapt asta m-am culcat satula si fara sa-mi fie rau ...

Tot aseara am pierdut notiunea timpului ...barbatul trebuia sa ma culeaga la 20:30, dupa ce l-as fi sunat eu , si cand ne-am uitat la ceas era 21:30 si aveam 27 de apeluri pe tel ...am crezut ca m-a parasit si ma si bate cu lantzul acasa, dar baiiiii ...m-a asteptat. Mda, habar nu avea unde e restaurantul, nici macar cum se cheama, ca el nu mananca nimic din ce inoata asa ca nu m-a intrebat ...in fine, m-a iertat dupa ce mi-a tinut teorie si eu i-am dat dreptate.

Acasa eveniment ... Fiu-meu ii scosese un dinte fica-mii, cu pumnul ...curios, toata lumea radea si era fericita ...bine, nu va imaginati ca fiu-meu e Bond ...cica se alergau si au intrat unul in altul, Alex cu mainile in fatza, din impact fica-mea a iesit cu gura plina de sange si un dinte lipsa ...sigur, se misca de mult si nu astepta decat un branci.
Pe la miezul noptii puneam bani sub perna ...dimineata negociau intre ei. Fiu-meu o fraierea pe sora-sa sa ii dea lui jumatate din bani, ca el i l-a scos si ii merita ...bleaga asta mica a fost de acord, noroc ca am intervenit. Apoi scandal ... Ca el are mai putini bani pt ca lui i-au cazut doi dinti in Romania si nu poate face nimic cu dolarii de Romania, aka RONi ... are dreptate, dar l-am potolit ca vine la vara in Romania si ii poate folosi atunci.

Denisam, frumoasa Londra voastra ...

Deci in weekendul asta se termina vacantele ... Dragutzica vine acasa, Denisam zboara la Canada si Lali ... Oare cand se intoarce Lali si cum o fi fost ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mikyyy, foarte draguta ideea cu blogul ...spune-i ca trebuie sa lucreze la el zilnic, ca noi ne uitam ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

28-6 pentru ai nostri!!!!!!

Bravo baieti!Bravo stejareilor!



Agonie si extaz meciul de astazi urmarit prin telefon,mi-am frant mainile ,am plans ,mi-am smuls parul din cap.....Offff.Dar cu Franta ,joi,nu ratez,voi fi acolo si voi striga cat ma tin bojocii Hai Romania!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Wow ...felicitari ...dar cu cine au jucat ? A fost nationala ? Nationala are sau de juniori ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Multumesc .

Nationala Romaniei de rugby are selectionate de Under 17,Under 18 ,Under 19 ,Under 20 si seniorii.

Robert e in nationala la U17 si au jucat cu campioana Belgiei,care in treacat fie spus ne-a batut la celelalte categorii de varsta exceptandu-i pe seniori unde nationala Belgiei a luat bataie .

Mergi la inceput