Stelute de iulie-august 2013(79)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns graphistar spune:

Vai, Olimp, am ras in hohote
Nu pot sa spun ca am mereu vise d'astea "elevate" , bineinteles ca visez si "eroic", doar de 6 luni n-am mai avut parte

Visez diverse, depinde cum mi se "alimenteaza" imaginatia.
Alina, poate o carte sau un film recent, cu tematica razboi, ti-au bantuit somnul.

23 + Alexandru
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

hello, eu nu mai tin pasul cu voi :) nrocu cu weekendul ca atunci mai apuc sa citesc :)
am vazut ca vorbiti de miscari, eu maine inchei 20 sapt. vroiam sa va intreb daca mai tineti minte la "varsta" asta simteati des ca misca? eu il simt foarte rar, si ma cam streseaza asta, sunt zile in care nu-l simt deloc....
si colac peste pupaza am luat si o lovitura direct in burta, fiu-meo s-a trezit sa se arunce pe mine in pat ...

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

grapy din pacate visele mele nu sunt asa de elevate ca si cele ale alinei , eu sunt asa mai de neandrtal ... caci nu trece o saptamana sa nu imi apara vreun vis cu tematica XXX , important este ca protagonistul principae este soltul ...si nu deviez de la familie..

alina initial si eu an crezut ca filmele sau cartile sunt de vine , dar se pare ca esti mai rafinata ....si eu tot numar lunile cat a mai ramas sa o primesc...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

monirina eu pe la 20-21 sapt. o simeteam pe Ilinca o dat de doua ori /zi , dupa 24 de spat am inceput sa o simt mai cu spor...ai grija de burtica..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

monirina eu pe la 20-21 sapt. o simeteam pe Ilinca o dat de doua ori /zi , dupa 24 de spat am inceput sa o simt mai cu spor...ai grija de burtica..


XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca


mersi Olimp! atunci nu ma mai ingrijorez...cateodata nu-s sigura daca e chiar bebe, caci simt sus la stomac..si mi se pare ca n-are cum sa fie bebe asa de sus./..ce ziceti??

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Azi am primit ofera de nastere si cu stocare celule stem de la CMU. Dar la celulele stem, m-a bagat in ceata ca nu inteleg pana la urma cat ma costa. Mai are cineva ctr. de nastere cu CMU?
Ama, daca esti pe receptie, poate imi zici tu.

20+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

la 20 sapt uterul a ajuns linia buricului deci poti simti vibratia mai sus , stai linistita isi va da drumul si eu eram ca tine nu intelegeam de ce nu o simt mai tare , dar de abea de acum incepe sa-si calcifice oscioarele si da mai cu forta..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Raul tocmai a hotarat ca pe fratiorul lui sa-l cheme Mickey Mouse
Betty, esti de-a drepyul norocoasa ca ai copii mari

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Raul tocmai a hotarat ca pe fratiorul lui sa-l cheme Mickey Mouse








Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 26+ , bb2



amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Paula ... tocmai eram proaspat plansa din cauza unui puseu hormonal (ca nimanui nu-i pasa de sentimentele mele ... etc, probabil cunoasteti starea ...) dar cand am citit cum il va chema pe bebele tau 2, am dat din depresie in manie, rad ca tampita singura ...mai zicea careva dintre fete ca fetita ei prefera daca nu-i surioara bebele 2 macar sa fie catel , o sa avem in acest caz o varietate mare de insufletite de prin iulie incolo, chiar si Toparceanu ne-ar invidia ... a mea la cum misca o banui ca ar putea fi cel mult insecta

26+

bebitza

Mergi la inceput