DIETA RINA - 2

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paff spune:

Buna seara!!

Ce va invidiez pentru ca azi ati papat carbo.Eu cum m-am decalat cu ziua de fructe,azi am fost la amidon si am mancat orez cu ciuperci.
Sa zicem ca a fost ok.

Sa stiti ca nici eu nu am slabit cine stie ce dar nu ma dau batuta.Cred ca m-au tras in jos zilele de weekend si cu musafiri si probabil ca am dereglat ritmul de slabit.Si eu ma simt umflata si balonata si ca naiba..dar nu cred ca renunt.

Acum imi pregatesc niste paste cu sos de soia pentru maine la munca si cand vin acasa..desert

Nu mai scriu mai mult,oricum mesajul asta ramane pe vechea platforma pentru posteritate..asa ca sa ramana consemnat aici in arhiva faptul ca VOI SLABI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Deci orezul intra la ,,amidon'' si pastele la ,,carbo''...?Cum va descurcati voi in dieta asta,nu stiu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

'neata fetelor!!!!

Caress nu-i asa greu cum pare .

Dragelor forta va doresc astazi,stiu ca puteti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Buna dimineata! Stiati ca ne regrupam aici, da?
http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71013-dieta-rina-2/page-16#entry5116369

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Morning!

karula, am testat si eu mi se pare un pic cam incurcat, ori poate ca era eu prea obisnuita cum forma asta, veche de acum ?! sa vedem cum o sa fie, oricum se mai lucreaza ....

ralu azi de dimineata mi-a zambit cantaru, 500 gr minus , fata de ieri si restul zilelor de cand era blocat tu ai iesit din carantina? au trecut bubitele? sper ca nu a ramas nici un semn

buflea, ce pofta mi-ai facut cu pateurile alea, dar m-am abtinut sa ma duc sa imi cumpar, calcasem destul de stramb cu o zi inainte am stat si eu ca si tine si m-am gandit ieri, cand ma simteam tare obosita, oare cand voi slabi astea 15-20 kg? am impresia ca mereu voi fi o grasa, ma mai ajuta inaltimea, dar cand vad ce falcute si gusuta am mai tare ma deranjeaza asta decat latimea/lungimea fundului/burtii

elly, ai mai bagat ceva pe bicla sau s-a asternut praful? cum stai cu stocul de dulciuri dupa ziua de dezmat de ieri ?

Paff...si eu voi slabi, incet da sigur, deci sa slabim impreuna, da ?

Nu mai stiu ce am citit, sper ca va mutati si pe noua platforma, sa nu raman eu cu karula numa, ea oricum e slaba si paraseste rapid grupul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Nu parasesc nimic! Scai ma tin, desi e drept ca o sa termin cu 5 zile mai devreme.
Nici eu nu ma simt "acasa" dincolo, mai ales ca am realizat ca in structura aia nu mai pot sta fara avatar, e urat rau fara. Dar nu gasesc nici cum unde sa-l pun :) Asa ca mi l-am pus aici, poate se face o magie si se transfera :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Cam slaba miscarea pe aici. Unde sunteti fetelor?
Andra am citit ce ai scris si mai am o intrebare: cum reusesti sa le faci pe toate??? Faci tone de mancare, mergi la meciuri, mergi la sala, ai grija de 3 copii, de casa, cum reusesti?
Cu dieta stau f bine, 2 kg in 10 zile mi se pare f tare, asa ca ieri am mancat ciocolata la liber si nu din aia amara ca nu-mi place.
Azi numai fructe si legume crude, eu asa tin ziua asta, ca am impresia ca e necesara o zi de detoxifiere plasata intre ziua de pizza si ziua de proteine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu sunt prin zona,dar cum am iesit din carantina ,fac drumuri si drumuri ,apropo de ce m-a intrebat Strumphitza,caci bube nu mai am si slava cerului nici semne n-au ramas.

Am constatat ca oamenii care conteaza(pt mine) mi-au dus dorul e asa placut astaaaa ma incalzeste la fel ca razele soarelui.


Amarantina Pot pt ca-mi organizez timpul foarte bine,am invatat ca trebuie sa-mi rezerv timp si pt mine astfel pot face mai mult pt ceilalti,ca sa-i pot face fericiti pe ei trebuie sa fiu si eu fericita.
M-as descrie ca o persoana foarte activa,asa ma simt utila,asa am un rost.

Ma duc sa-mi fac o salata cat mananca copiii spaghete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

E primul liNk pe care il vad pe noua platforma...e groaznic...sau sunt eu groaznic de conservatoare si urasc schimbarile astea doar de dragul de a schimba ceva ce functioneaza perfect.In Femina intim ,acolo, eu nu gasesc topicul la care m-a dus linkul vostru...WTF??/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Caress, mai e un topic despre probema asta la anunturi tehnice, acolo explica Admin ce si cum. Si mie mi s-a parut nashpa, ca tb sa treci prin 20 de pagini de subiecte sa ajungi la ala care te intereseaza, nu le vezi direct ca aici. Dar se mai schimba lucrurile sper...

Mergi la inceput