FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Dragele mele, multumesc pentru urarile frumoase!
Am citit putin pe fuga, din pacate nu am timp sa citesc tot ce s-a scris.
In primul rand, Miracol, Mirivili, va tin pumnii! DD sa fie cu voi!

Noi am stat 4 zile la spital, suntem acasa de o saptamana. Copilas ii sunt cumintei si frumosi foc. Bineinteles ca ne solicita 24 din 24 dar nu ne plangem. As sta si m-as uita la ei toata ziua, daca nu as avea si altele de facut.
Sa dea DD sa se bucure toata lumea de asemenea experienta!

Va pup cu mult drag

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

36+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Many multumesc draga mea,sper sa mai scap si de hopul asta.Nu se poate sa mi se intample toate numai mie,nu ca as dori raul cuiva,Doamne fereste
Tusferi bine ai revenit mamico,te asteptam sa ne mai povestesti despre frumosii tai
Amalia inteles madame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Buna fetele,

Daniela, stai linistita, chiar daca vine gasesc ei solutii si pt asta...tu incarca-te cu zeeeeennn

Sandy, fetelor va ziceam eu acum ceva timp ca citisem pe un forum din UK ca fetele de acolo faceau inainte de ET masaj pentru relaxare si vascularizarea uterului si chiar s au declart f multumite, unele din ele ziceau ca asta a facut diferenta si au reusit, deci e o idee f buna . Am cautat azi link-ul unui salon din brno unde vroiam eu sa merg....poate sunt interesate fetele care merg la Reprofit.... http://www.maseraty.cz/massages.htm. Din cate imi amintesc eu parca respecticul venea si la hotel sau clinica.

Wish, ma bucur enorm pt rezultatele bune. Te roooog insa sa mai ceri o parere in legatura cu cerclajul...doar sa fii tu sigura ca intr-adevar nu e necesar...e mai bine sa previi decat sa tratezi.

Miracol
Amalia sa-ti trimit niste muraturi prin Miracol?

Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi sa fiti sanatosi ,mancaciosi si necolicosi


Many esti o persoana speciala DD sa te rasplateasca pt solidaritatea pe care o ai fata de semeni tai

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Many si noi va trimitem multi multi pupici
Tusferi pupici mogaldetelor tale

Sandy...acum mi-am amintit...eu in luna cu ET, la eco de verificare a endo aveam vreo 10 foliculi antrali...fara nici o stimulare. A fost o maaare supriza pt mine ca eu cu tot cu stimulare n-am ajuns la numarul asta. Mult succes siasteptam vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy nu prestezi tu ca nu se stie niciodata

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Amaliaro Multumesc de lipiciul virtual pentru bebei. Sper sa reusim sa ne intalnim si sa iti cunosc in direct printesele. Ce ma bucur ca inca 6 fete din Romania s-au hotarat sa mearga la dr. Mamas. Cred si eu ca ne citesc si alte fete pentru ca si eu m-am hotarat s afiu in direct aici cu voi dupa ce v-am citit o perioada lunguta. Si nu imi pare rau.

many_bani Multumim de vizita si urari.

tusferi Multumim pentru ca te gandesti la noi. DD sa va protejeze in continuare.

daniela_74 Si eu sunt de acord cu Sandy, cred ca endometrul va fi pregatit sub tratament, nu mai conteaza ziua CM. Eu as fi azi in ziua 10 si am glera de ovulatie.

Sandy Cauta repede salonul de masaj ca sa faci niste repetitii inainte si sa aiba efectul asteptat. Eu m-am trezit o data la un salon unde facea masaj un tip de vreo 25 de ani. N-am putut sa ma relaxez ioc. Ala s-a chemat masaj de .... stresare.
Acum merg la o tipa care imi place tare mult dar nu pot sa o iau cu mine la ET.
Doi iepurasi-coconasi iti doresc!

needa Ce comision ti-au luat la BRD pentru transfer?

Eu nu m-am hotarat inca daca sa schimb euro aici sau sa scot de la bancomat din Grecia ca sa platesc restul. Aveti vreun sfat pentru mine? Nu ma pricep la de-astea.

Alynutza26 Multumim ca esti alaturi de noi. Succes si tie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetelehttp://www.youtube.com/watch?v=-a6Pe1ovKHg

hai fiti zen Danielo ai auzit ?una din ele vine si la tine

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna seara dragelor...
Mirivili,eu de fiecare data am mers in Grecia cu euro inclusiv la clinica Doctorului Mamas!eu zic ca e mai bine...tu decizi!pup
Amaliaro,viiiinnnnnn!!!
Tusferi,bine ati venit acasa!!!sa creste-ti mari si sanatosi!!
Iri va pupic
Daniela,fii cuminte!
Wish,pupic cea mai proaspata graviduta!!
Danah,stai relax ca ma lipsesc de matusica mai ceva ca SurepGlue!!te pup
Fetelor...mai am asa putin...abia astept!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna dimi!

Tusferi, bine ai revenit mamico

Amalia , foarte frumos filmuletul

Miracol

Mirivili, comisionul a fost 45 euro.

Many multumim pentru sustinere, sa-ti traiasca baietelul si sa fie sanatos


O zi frumoasa sa aveti, va pup pe toate

Mergi la inceput