FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Sandy,asa ma gandeam si eu,ca nu mai conteaza,sper sa fie asa.Sa vad ce zice si dr.Stepan.Sa stii ca glumeam cu butoiul,sunt mai tare decat stanca Ar fi chiar culmea ghinionului,daca asta exista, sa imi vina ciclul acum la 20 de zile,nu cred ca a venit niciodata asa repede,dar il simt.Vedem ce o sa se mai intample.Iti multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

daniela eu am facut ET in z20 deci...suna la clinica si intreaba cevrei sa sti far asa stai sa te uiti la BUTOI si nu uita :DUMNEZEU ESTE LANGA TINE si sti bine ca stresul nu face bine
Hai iubita ca o sa fie bine ai sa vezi pupici

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Daniela , o sa fie bine, da? Toate fetele sunt alaturi de tine. Doamne Ajuta.


Sandy
, suna tare fain ce zici tu acolo cu masajul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Daniela pai bine bre degeaba am gasit eu berzele alea?:))))

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

ce agitatie...cate viitoare mamici.....multa bafta,totul va fi asa cum va doriti
Wish ma bucur pt tine.Ai vazut ca a trecut???
Sandy sauna e foarte buna inainte de ET.Creste vascularizatia uterului.Eu am facut la hotel cam 3 zile inainte.Si muuuuullllta relaxare.Pentru mine nu a fost greu pentru ca iubesc Cehia si plimbarealaaaa.
Eu am fost azi la control la 14 saptamani.E totul in regula,doar la bebe 2 cam jos inserata placenta dar sper sa se mai ridice.Ei au crescut corespunzator aproape 15 saptamani.
Miracol cat ma bucur pentru tine,esti in mintea mea, a tuturor fetelor de aici si in atentia berzelor din Grecia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Amaliaro sa-i dai lui Miracol lipici de bebici din cutia ta magica.SA ai grija sa se prinda de data asta cel putin doi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

le dau ledau si ei si lui mirivili

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Amalia trimite fata si aici niste lipici,berze,ce vrei tu,doar maturoiul nu-l vreau Imi este frica de el
Needa pentru gandurile bune.
Sandy carevasazica o sa ai si embrionasi proaspeti .Doamne Ajuta sa fie bine.
o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Iti trimit iubita de toate numa tu sa imi fi ZEN da?

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Daniela, draga mea sunt cu ochii pe tine si ma rog sa fie bine.
Tin pumnii si ma ptr.tine. Pup

Fetelor sper din tot sufletul ca sa va intalniti stolul de berze. Bafta

Iri multi
Amalia imi place verva ta

Fetelor sunt alaturi de voi, da sunt printe cititoare si mai putin scriitoare la acest topic, va citesc ptr.ca va admir, am mai spus asta, nu este secret.

Mergi la inceput