FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Trista , imi pare rau ca ai trecut prin ce ai trecut.Felicitari pentru curajul de a merge inainte, Doamne Ajuta sa ajungi cu sarcina cat mai aproape de termen si sa ai un bebe sanatos.

Multumim pentru mesaj.

Miracol, bravo iubita!
Mirivili te astept si pe tine cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Miracol Grasuti si lipiciosi sa fie!


Sandy Pauza de pe forum sa fie cu noroc si ! Te asteptam cu vesti.

O_luptatoare

Trista Mesajul tau e pentru mine o speranta foarte mare ca donarea de ovocite e o sansa deosebita si pentru mine. Imi pare rau ca ai trecut prin acel mare necaz si iti multumesc pentru mesaj. Sarcina usoara si intalnire placuta cu .

Eu am aflat ca a avut loc marea intalnirea intre oute si . De emotie am uitat insa numarul de embrioni. Parca 7. Destui ca sa avem blastociti grasuti si lipiciosi. Sunt pregatita sa iau acasa 3 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirivili


Eu am aflat ca a avut loc marea intalnirea intre oute si . De emotie am uitat insa numarul de embrioni. Parca 7. Destui ca sa avem blastociti grasuti si lipiciosi. Sunt pregatita sa iau acasa 3 .


felicitari,super vesti

hai mai,chiar vrei sa transferi 3
parca si Miracol a pus trei,daca nu ma inseala memoria

eu nu as avea curajul asta,daca se prind toti????Te superi daca te intreb cati ani ai?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Trista imi pare rau pentru pierderea suferita,am avut in familie un caz asemanator,matusa mea.E cumplit,dar ma bucur ca Dumnezeu v-a dat putere sa mergeti mai departe si ca in curand o sa ai sansa sa fii mamica din nou.Toate cele bune si daca vrei mai ramai aici cu noi
O_luptatoare esti dusa rau
Miracol bravo,asteptam si noi sa treaca timpul si sa va vedem cu grasuneii la purtator

fetelor va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Dragele mele dragi
Sunt acum si masata ca sa imi mentin ZEN-ul.

Trista m-a impresionat povestea ta si ma bucur mult ca ai reusit.
Sa ai o sarcina usoara pana la termen si la fel o nastere usoara.
Reusita ta imi mai da si mie sperante tinand cont ca si eu fac anul asta 47.

Miri sa-ti traisca lipiciosii si sa ia paret de ei 9 luni in burtik
Va pup pe toate cu drag si multumesc de intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Mirivili bravo pentru embrionasi


Daniela


Sandy doamna masata si zenata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara68 spune:

Trista, imi pare rau pentru evenimentul neplacut din viata voastra, dar iata ca soarele a rasarit din nou pe strada voastra,si va felicit pentru curajul de a merge mai departe. Dumnezeu sa va ajute sa aveti sanatate sa va puteti bucura de bebelus sau bebelusi. De asemenea ma bucur ca exista sanse si pentru celelalte fete de peste 40 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Trista te felicit pentru puterea si tenacitatea ta si-ti doresc sa traiesti multi, multi ani sanatosi si fericiti alaturi de copilasul tau si de oamenii dragi tie. Imi pare nespus de rau pentru toata suferinta. Mesajul tau este ca un balsam pentru mine, care am 45 de ani. Sper sa mai scrii cand ai timp. Pana atunci sanatate maxima sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna dimineata fete dragi!


Va pe toate, sa aveti o zi insorita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TRISTA45 spune:

Va multumesc mult tuturor pentru cuvintele frumoase si gandurile bune.
Imi pare bine ca mesajul meu a avut efectul scontat,acela de a da speranta tuturor ca este posibil sa reusesti chiar si la aceasta varsta.
Ce as vrea eu sa mai adaug este ca nu am avut o sarcina tocmai usoara, dar fiind o sarcina atat de pretioasa si greu obtinuta nu am vrut sa-mi asum niciun risc si 80% din timp l-am petrecut in pat.Dar nu ma vait pt ca nu ma asteptam sa zburd.

Va doresc multa bafta celor care sunteti in focuri sau va pregatiti.

Mergi la inceput